ثبت نام رایگان وبینار از ریلز میلیونی تا فروش میلیاردی​​

انواع کسب و کار اینترنتی (6 مدل قدرتمند درآمدزایی)

انواع کسب و کار اینترنتی

از یکی از فرد مسن ثروتمند شنیدم که می گفت “هرجایی انسان ها زیاد می چرخند، پول همانجاست”. این جمله به ظاهر ساده به ما نشون می ده که اینترنت بستر عالی برای درآمدزایی هست.فقط کافیه که با انواع کسب و کار اینترنتی آشنا بشیم. حتما قبول دارید که امروزه افراد ساعت ها در طور روز در اینترنت می چرخند. همین باعث شده که خیلی از افراد باهوش، کسب و کار اینترنتی شخصی خود را بسازند و با روش های مختلف از این بستر قدرتمند درآمدزایی کنند. جالب تر اینکه پیش بینی می شود این مقدار، در پنج سال آینده، به دو برابر نیز افزایش پیدا کند.

برای کارآفرینانی که قصد آغاز یا رشد یک کسب و کار را دارند، اینترنت، منبع نامحدود و اغلب دست نخورده ای از خریداران را به شما ارائه می دهد. این فرصت ها مخصوصا برای افرادی که می خواهند از اینترنت استفاده کنند تا بتوانند درآمدهای خیلی خوبی را از روش های مختلف در اینترنت کسب کنند و کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کنند.

یکی از سوال هایی که زیاد از من پرسیده می شود این است که “با چه روش هایی می توان از اینترنت درآمد کسب کرد؟ انواع کسب و کارهای اینترنتی چیست؟”. اگر شما هم این سوال را در ذهنتان دارید و دوست دارید انواع کسب و کار اینترنتی را بیشتر و عمیق تر بشناسید، حتما به این مقاله را تا انتها بخوانید و ویدئو های زیر را ببینید. من در این مقاله شما با 6 روش قدرتمند کسب و کار اینترنتی آشنا می کنم. در هر ویدئو مثال های بسیار متنوعی از هر یک از مدل های درآمدزایی اینترنتی و کسب و کار اینترنتی مطرح می کنم که شما می توانید از آن ها الهام بگیرید و الگوبرداری کنید. به نظر من دیدن مثال های موفق، بهترین روش برای شروع و آشنایی با انواع مختلف کسب و کار اینترنتی است.

اگر شما انواع کسب و کار اینترنتی را نشناسید و کورکورانه وارد مسیر کارآفرینی اینترنتی شوید، به احتمال بسیار زیاد زمان، پول و انرژی خود را در مسیر غلط هدر خواهید داد و سپس ناامید شده و مسیر را رها می کنید. من شدیدا دیدن این ویدئو ها را توصیه می کنم. خوب برویم سراغ معرفی هر یک از این 6 روش درآمد از اینترنت:

1- کسب درآمد اینترنتی از طریق فریلنسینگ (آزاد کاری)

این مدل کسب درآمد بیشتر درآمدزایی اینترنتی هست تا یک کسب و کار اینترنتی. درواقع در این مدل شما در یکسری سایت های واسط مانند سایت پونیشا و یا سایت انجام میدم، خودتان را معرفی می کنید و رزومه خود و نمونه کارهای خود را قرار می دهید تا دیگران شما را برای انجام پروژه های خود انتخاب کنند. به عبارت دیگر شما پیمانکار هستید  و فردی که به شما پول پرداخت می کند کارفرمای شماست. در این ویدئو مدل درآمدزایی از طریق فریلنسینگ را بطور کامل با چند مثال توضیح داده ام:

2- کسب و کار اینترنتی با فروش محصولات فیزیکی

مدل دوم از انواع کسب و کار اینترنتی ، راه اندازی کسب و کار اینترنتی بر پایه فروش محصولات فیزیکی است. مدلی که شاید برای شما شناخته شده ترین مدل باشد. در این ویدئو کسب و کارهای اینترنتی که بر پایه فروش محصولات فیزیکی هستند را به شما معرفی می کنم و مثالهای موفق زیادی را برایتان تحلیل می کنم تا از آن ها ایده بگیرید. در این ویدئو سه روش متفاوت درآمدزایی با فروش محصولات فیزیکی را به شما معرفی می کنم. همچنین به شما می گویم که چگونه با ایجاد تمایز بتوانید کسب و کار اینترنتی محصول محور خود را بسازید.

 

 

 

3- کسب و کار اینترنتی با فروش محصولات آموزشی

مدل سوم از انواع کسب و کار اینترنتی، راه اندازی کسب و کار اینترنتی بر پایه فروش محصولات آموزشی است.  این کسب و کار اینترنتی برای کسانی که می خواهند از علایق و مهارت ها و تخصص خود درآمدزایی کنند بسیار عالی است. نکته مهم این است که این کسب و کار به شدت رو به رشد است. قرن 21 قرن متخصص هاست. اگر عاشق یادگیری و یاد دادن هستید، این مدل بهترین مدل برای شماست. در این ویدئو حالت های مختلف درآمدزایی از طریق آموزش را به شما می گویم و همچنین مثالهای موفق زیادی را برایتان تحلیل می کنم.

 

 

 

 

4- کسب و کار اینترنتی با فروش محصولات دیگران

شاید بگویید که هیچ محصولی برای فروش ندارید. آیا شما هم می توانید درآمد اینترنتی داشته باشید. باید بگویم که بله می توانید. مدل چهارم از انواع کسب و کار اینترنتی، درآمدزایی اینترنتی از طریق فروش محصولات دیگران یا بازاریابی واسطه ای است. به نظر من  این کسب و کار برای کسانی که خوشان محصولی ندارند و تازه می خواهند شروع کنند بسیار عالی است. نکته مهم اینکه این مدل کسب و کار به شدت رو به رشد بوده و با اضافه شدن سیستم همکاری در فروش دی جی کالا رونق چشمگیری هم خواهد گرفت. در ویدئو زیر بیشتر در این مورد توضیح داده ام و جندین مثال هم گفته ام.

 

 

 

5- کسب و کار اینترنتی با فروش خدمات و مشاوره

مدل پنجم از انواع کسب و کار اینترنتی، راه اندازی کسب و کار اینترنتی بر پایه فروش خدمات و مشاوره است. این کسب و کار برای کسانی که تخصص و تجربه ای دارند و می خواهند با فروش خدمات و مشاوره از آن تخصص خود درآمدزایی کنند بسیار عالی است. باز هم تکرار می کنم، قرن 21 قرن متخصص هاست. اگر در حوزه ای متخصص هستید و تجربه دارید می توانید به کمک اینترنت به درآمدهای خیلی خوبی برسید و برند آنلاین خود را بسازید و از هر جای ایران یا حتی دنیا مشتری داشته باشید. در این ویدئو مثالهای بسیار مختلفی از این صنعت عالی (صنعت تخصص) را به شما نشان می دهم.

 

 

 

6- کسب و کار اینترنتی با فروش تبلیغات

مدل ششم از انواع کسب و کار اینترنتی، راه اندازی کسب و کار اینترنتی بر پایه فروش تبلیغات است که یکی از شناخته شده ترین و متداول ترین مدل هاست. یعنی شما با تولید محتوای جذاب مخاطب هدفی را جذب سایت یا پیج اینستاگرام خود می کنید و سپس با فروش فضای تبلیغات درآمدزایی می کنید. صاحبان کسب و کاری که مخاطب هدفشان با مخاطب هدف سایت یا اینستاگرام شما همخوانی دارد، حاضرند به شما پول پرداخت کنند تا شما آن ها را تبلیغ کنید و به مخاطبان هدف خود معرفی کنید. اما اشتباه اکثر افراد این است که با ایده های کلی و یا تکراری می خواهند کسب و کار اینترنتی تبلیغاتی خود را آغاز کنند که قطعا شکست می خورند. در این ویدئو به شما مثال های جالب و موفقی از این روش ارائه می دهم.

 

 

 

امیدوارم از دیدن این ویدئو ها لذت برده باشید و متوجه شده باشید که چه فرصت های بی نظیری برای درآمدزایی از اینتزنت و ساخت کسب و کار شخصی مناسب با علایق و توانمندی هاتون وجود داره. من اعتقاد دارم شما به نوبه خود انسان متفاوت و منحصر به فردی هستید و قطعا می توانید مدل مناسب خود برای کسب و کار اینترنتی را کشف کنید و درآمدزایی خود را آغاز کنید. فقط شروع کنید.

خوب شاید بپرسید، حالا که من متوجه شدم چقدر فرصت در اینترنت وجود دارد، باید چه کنم و از کجا شروع کنم. سوال خوبیه. باید بگویم که اگر دوست دارید کسب و کار اینترنتی شخصی خودتون رو بسازید، توصیه می کنم حتما در دوره رایگان “کسب درآمد اینترنتی” شرکت کنید.

امیدوارم که این مقاله و این ویدئو ها براتون مفید بوده باشه و خیلی خوشخال می شم که نظرتون رو زیر این پست برام بنویسید؟ بنویسید که شما به کدوم روش علاقه مند تر هستید و چرا؟!


در خواست مشاوره تلفنی رایگان برای ثبت نام در دوره جامع نوابغ اینستاگرام


۸۹ دیدگاه برای “انواع کسب و کار اینترنتی (6 مدل قدرتمند درآمدزایی)

 1. مجتبی رجبی گفته:

  سلام آقای دکتر من حدود ۴۲سال سن دارم در طی دوران تحصیل همزمان کارهای سنگکاری و سرامیک وِ.. یاد گرفتم و میشه گفت توی این کارها استادم و بعد از اینکه به عنوان کارشناس در یک اداره مشغول به کار شدم عملا به لحاظ زمانی با کمبود وقت برای انجام حرفه قبلی مواجه شدم و لذا کارهای دیگری مثل نصب تلوزیون و انتن و نصب ویندوز و.. هم روی اوردم و کلا خیلی سختی کشیدم و حدود دو ساله که میخوام درآمد زایی اینترنتی داشته باشم ولی کلا الفبای اونا بلد نیستم به شدت مایوس شدم و به لحاظ مالی شرایط بدی دارم از کجا شروع کنم. مثلا اگه بخوام تبلیغات یه شرکتا انجام بدم اولین کاری که باید انجام بدم چیه؟ و هزار سوال خواهش میکنم راهنمایی بکنید. با تشکر از فراوان

  • alishmas گفته:

   عرشیا مالکی
   تیر ۲۴, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۱ ب.ظ
   من اگر جای شما بودم ابتدا در دوره های رایگان دکتر شرکت می کردم…

 2. محسنی گفته:

  خیلی ممنون استاد عزیز بسیار مطلب خوبی برای کسایی هست که بدنبال درآمد از اینترنت هستند، می باشد.

 3. علیان نژادی گفته:

  سلام مقاله ی بسیار خوبی بود و به زبان خیلی خیلی ساده درمورد انواع کسب و کار اینترنتی صحبت کردید و حتی برای کسانی که محصولی هم ندارند، ایده بازاریابی واسطه ای را دادید و این نشان می دهد که اینترنت چه قدر قدرتمند است و می تواند برای هر شغلی، حرفی برای گفتن داشته باشند. سپاس از مقاله ی بسیار خوب تان.

  • قائدزاده گفته:

   سلام متشکرم از آموزش های عالی شما بزرگوار
   از ۶ فایل شماره ۵ و ۶ برای من باز نمیشه ممنون میشم امکان دسترسی رو بدید سپاس

 4. محمد خسروی گفته:

  سلام، مقاله ی بسیار خوبی بود. قسمت فریلنسر یا آزادکاری را نمی دانستم و برایم خیلی خیلی جالب بود. باز هم ممنون.

 5. سمیرا گفته:

  با عرض سلام و ادب
  وظیفه خودم می دونم در قبال محبتها و الطافتون از شما جناب آقای فرجی و همکارانتون تشکر و قدردانی کنم
  خداقوت
  به شخصه خیلی این مطالب و راهنمایی ها به دردم خورد و برام کاربردی بود

 6. علی رمضانی گفته:

  استاد فرجی عزیز زدید تو خال!
  واقعاً‌ممنونم. موضوعی بود که واقعاً‌ درگیر آن بودم و هیچ منبعی هم در این مورد نیافتم. در این مقاله نشان دادید که از شرایط ما در جامعه با خبرید و ما را کاملاً درک می‌کنید.
  از این بابت از شما ممنونم

 7. علی رمضانی گفته:

  سلام استاد فرجی
  درکل مقاله ی بسیار خوبی بود و بسیار خوش حالم که با وبسایت شما آشنا شدم.
  با سپاس ویژه از شما.

 8. مهسا پورناظری گفته:

  سلام استاد عزیز
  بسیار بابت مقاله متشکرم و نمی دونستم که این همه مدل قدرتمند درآمدزایی اینترنتی وجود دارد.

 9. Farah گفته:

  بابت مطلب خوب تان درمورد انواع کسب و کار اینترنتی بسیار متشکرم و امیدوارم که همیشه شاد و پیروز و ثروتمند باشید.

 10. علیرضا حیدری گفته:

  با سلام خدمت شما
  بنده روش خدمات و مشاوره ی اینترنتی را می پسندم زیرا دوست دادم با اشتیاق ثوزان و مهارت هایم، کسب درآمد کنم. با تشکر از توجه شما.

 11. رحیمی گفته:

  با سلام
  من خودم یک فریلنسر هستم ولی درآمد زیاد بالایی ندارم و به دوستان پیشنهاد می کنم که سراغ این بخش نروند.

 12. راضیه محب گفته:

  واقعا از خواندن این مقاله لذت بردم و اطلاعات جدیدی یاد گرفتم و می خواستم به تیم آکادمی فرجی خسته نباشید بگم برای همچین سایت خوبی و دوره های رایگان شان.

 13. مهسا گفته:

  m.h:
  سلام به همه دستان و هم وطنان گرامی
  شرکت تبلیغات پیامکی کندو پروژه کندل رو افتتاح کرد
  در جهت افزایش کاربر های پروژه شرکت برای دریافت تبلیغات و عرضه نیاز به متقاضی داره شما نیاز به هیچ عمل فیزیکی ندارید
  و فقد بشینید در خونه و کسب درامد کنید که بنده هم بی شک در این امر کمکتون میکنم

  سوال:شما باید چه کاری رو انجام بدید؟
  کار شما دریافت sms های تبلیغاتی بر حسب علایقتون هست
  که بابت دریافت کردن هر پیامک پورسانت دریافت میکنید(کاملا رایگان)
  که بخشی از این علایق شامل:استخدام و کاریابی – حراجی ها و تخفیف ها – فرهنگی و هنری – اقساط – علمی و اموزشی – پزشکی و درمانی و….
  دوستان این پروژه تازه استارت خورده و شما از پیشگامان این انقلاب فرهنگی خواهید بود از زمان استفاده کن چون خیلی ها در اینده حسرت فرصت شما رو میخورند.
  وکاملا قانونیه..میتونین خودتون پرس وجوهم کنین

  جهت اطلاعات بیشتر و پاسخ دادن به سوالاتون فقط و فقط در (تلگرام) پاسخ گو هستم..با آیدی…kando27@

 14. علی قندالی گفته:

  به به عجب مقاله ای بود مثل یک کیک خوشمزه به آدم چسبید مرسی بابت مقاله خوبتون. من خودم به شخصه از این مقاله لذت بردم.

 15. freelancer گفته:

  فریلنسری درآمد زیادی نداره. تعداد زیادی از کارفرماها برخورد خوبی ندارن. درواقع یک کارمند مجازی حساب میشیم. من خودم مترجم وکارشناس تولید محتوا هستم اما درامد زیادی ندارم . این کار به وقت و حوصله زیادی نیازداره. به نظر من با کارمندی فرقی نمیکنه

 16. صابر نفری گفته:

  مقاله ی خوبی بود و بحث کُلی و خوبی بر روی انواع کسب و کار اینترنتی داشت و برایم نکات جالبی را مرور کرد.

 17. امیرمحمد عرب سلمانی گفته:

  همیشه کسب و کار های اینترنتی را یک نوع کسب و کار می دیدم و در این مقاله فهمیدم که کسب و کار اینترنتی خیلی گسترده تر از آنیزی هست که فکر می کردم.

 18. ماهان نیری گفته:

  استاد فرجی عزیز مقالات و مطالب شما همیشه عالی و متفاوت تر از بقیه مقالات مشابه است و حدود یک سال پیش یکی از مقالات شما زندگی مرا تغییر داد و امیدوارم بتوانید تاثیرگذار تر و بهتر از همیشه به کارتان ادامه دهید.

 19. Dfv گفته:

  عالی بود استاد خوبم. حتما در سمینار های بعدی شما شرکت می کنم و فیلم سمینار ثروتمندان جدید بسیار عالی بود. ممنون از مجموعه خوبتون.

 20. javadsafavi گفته:

  خیلی عالی بود مطالب و نوشتم بتونم ازش درست استفاده کنم
  از این مطالب اگر باز باشه خیلی خوبه و اینکه بیشتر استفاده میکنیم

 21. Ali گفته:

  سلام آقای فرجی.
  من ۱۵ سال بیشتر ندارم اما توضیحات شما واقعا منو شگفت زده کرد و با استفاده از فروش آموزش کسب درآمد میکنم واقعا عالیی هستین

 22. Hdhd گفته:

  خیلی مطلب خوبی بود
  لطفا باز هم در مورد کسب و کار اینترنتی مطلالب جدیدی در ج کنید. با تشکر از سایت خوبتون

 23. سهرالی گفته:

  بسیارمطلب خوب و ویژه بود و برای افرادی که می خواهند در مورد کسب و کار های اینترنتی بیشتر بدانند مفید است

 24. مجید گفته:

  بسیار مفید و عالی بود
  قبل از خواندن این مطلب هرگز به این فکر نمی کردم که می توان با تبلیغات از اینترنت پول در آورد.
  قسمت فریلنسینگ هم جالب و خلاقانه بود.

 25. محمدی گفته:

  من حدود ۲ سال است که می خواهم کسب و کار اینترنتی راه بیاندازم و این مقاله بسیار جالب و کاربیدی برای بنده بود و به شخصه سبک فروش خدمات را بر می گزینم.

 26. رزافی گفته:

  بسیار مفید و عالی بود
  قبل از خواندن این مطلب هرگز به این فکر نمی کردم که می توان با تبلیغات از اینترنت پول در آورد.
  قسمت فریلنسینگ هم جالب و خلاقانه بود

 27. حسن گفته:

  خیلی ممنون بایت اطلاعات مفیدی که در خدمت مان گذاشتید
  روش های کسب و کار اینترنتی به شدت پیشرفت کرده اند و من بسیار مشتاق بودم تا با جدیدترین آن ها آشنا شوم

 28. ماهان نیری گفته:

  استاد فرجی عزیز مقالات و مطالب شما همیشه عالی و متفاوت تر از بقیه مقالات مشابه است و حدود یک سال پیش یکی از مقالات شما زندگی مرا تغییر داد و امیدوارم بتوانید تاثیرگذار تر و بهتر از همیشه به کارتان ادامه دهید.

 29. درامد اینترنتی گفته:

  روشهای خیلی زیادی در بستر اینترنت برای درامد زایی وجود داره که ساده ترین و عین حال پولساز ترین این روشها “فروش اطلاعات” هست
  هر مهارت و استعدادی در اینترنت قابلیت تبدیل شدن به یک بیزینس چند میلیار تومانی رو داره…
  حتی شخصی که تنها مهارتش توانایی غلبه بر یک گناه بود تونست از طریق فروش دستوالعمل غلبه بر اون گناه صدها میلیون تومان درامد اینترنتی کسب بکنه
  فقط کافیه قدمهای خودمون جای پای افراد ماهر بزاریم که اقای فرجی یکی از اون افراد هستند.
  سپاس فراوان

 30. احسان گفته:

  سلام خیلی خوشحالم که این مطلب شما را خواندم من در حوضه فروش عسل طبیعی فعالیت می کنم یعنی اگر کسی نیاز به خرید عسل طبیعی به صورت آنلاین داشته باشد من را از طریق کلمات ژل رویال ، گرده گل، خواص عسل و غیره پیدا می کند و وارد سایت عسل یک میشه و خرید خودش را انجام میده نوع کسب و کار اینترنتی من به صورت فیزیکی هست که ایده ی دوم شما بود. سپاس از اینکه این مطلب را به نوشتید.

 31. نازنین مهربان گفته:

  سلام ضمن سپاس بسیار زیاد بابت راهنمایی هاتون و به اشتراک گذاشتن دست آوردهاتون
  من یه سوال مهم دارم که خیلی ذهنمو درگیر کرده طوری که خواب و خوراکمو مختل کرده من در چند زمینه مختلف هم مهارت دارم هم علاقه و میخوام آموزش بدم اما نمیدونم کدومو انتخاب کنم من مربی ورزش هستم مربی رقص هستم گیتارم تا حدودی بلدم و قراره بسیار حرفه ایی ادامه بدم خیلی مطالعات روانشناسی بالایی دارم طوری که میتونم قوانین های اونو کامل درس بدم و دوره ی کاشت ناخن گذروندم و میتونم آموزش بدم
  شما کدومو بهم پیشنهاد میدین درضمن چن سالم بازیگر تاتر بودم و با آدمهای معروف هم آشناییت دارم خواهش میکنم راهنماییم کنید
  مشاوره های شغلی خوبی هم نتونستم بگیرم

 32. منصور گفته:

  سلام برادر من تو کار MDFهست ومن میخوام سفارش بگیرم مشکلم تولید محتوای جذابه با این نرم افزارای گوشی هیچ کاری نمیشه کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *