ثبت نام در دوره آموزشی رایگان ثروتمندان جدید

کلیک کنید

درباره نویسنده

امیر حسین فرجی

من اعتقاد دارم بهترین زمان برای طراحی آینده، امروز است. هدف من در این وب سایت، کمک به شما برای کشف اشتیاق سوزان و پتانسیل های درونی‌ شما و تبدیل آن به منبع پایدار درآمد به سبک ثروتمندان جدید است.

مطالب مشابه

2 Comments

 1. 1

  عبدالرحمان

  شما مشخصا نه معنی قانع و قناعت را درست بیان داشتید نه معنی رضایت و نه معنی زیاده خواهی و نه معنی حرص نزدن و حریص نبودن و بنابه گمان که احتمالا ناشی از مطالعه ی عده ای کتاب فلسفی روانشناسی غربی و برداشت ذهنی خود از آنها ذهنیتی را بیان میکنید که معنی واژه ها را نمیداند بلکه بنابه آنچه برداشت خود از سخنان دیگران و اختلات آنها که شبهناک و تاریک شده اند مطالبی را بیان داشته اید البته قصد بی ادبی ندارم و برای روشن شدن موضوع نباید تنها به ظواهر و برداشت ذهنی خود از واژه و یا جمله ای اقدام کرد بلکه مهمترین مسئله خالی کردن ذهن از ظواهر و سر درس معنا نشستن است تا واقعیت و حقیقت مطلب گفته شده مشخص شود حال چه ظاهر یک واژه باشد یا یک روایت و حدیث متشکل از واژه ها یا آیه ای از قران باشد واز خیال بافی و تمنای واهی دوری کردن است کافیست آن تصویری که در ذهنت میگذره رو با زبان خود روشن و بلند بیان کنی و بعد در کرسی قضاوت بشینی در این صورت میبینید که این مطالب که شما بیان داشتید نوعی خلط معنایی است که پشتش واقعیتی نهفته نیست .و باور کنید این دنیای بیرون روشنتر از این دنیایی است که شما ترسیم میکنید.
  با درود

  پاسخ
  1. 1.1

   مهمان

   شاید استاد معنی راضی بودن و قانع بودن را اشتباه گفته باشد ولی شما به جای اینکه مفهوم اصلی این مطلب رو درک کنید به معانی کلمات پرداخته و بی جهت این همه نظر داده اید دوست عزیز من هم نمی خواهم به شما بی احترامی کنم ولی باید بگویم که حداقل تا آخر مطلب رو مطالعه کنید بعد نظر دهید و به جای پرداختن به معنی این دو کلمه به مفهوم اصلی بپردازید.

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + سه =

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آکادمی فرجی است.

فقط یک کلیک تا دانلود 7 درس صوتی فاصله دارید.
اطلاعات شما نزد ما محفوظ است.
لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید
ثبت نام در وبینار رایگان
ثبت نام دوره رایگان روش‌های درآمدزایی اینترنتی
ثبت نام در دوره رایگان رازهای شغل رویایی
ثبت نام دوره رایگان پازل موفقیت فردی
ثبت نام دوره رایگان ثروتمندان جدید
ثبت نام دوره رایگان ثروتمندان جدید
لیست انتظار دوره بلند مدت ثروتمندان جدید
شرکت در دوره رایگان پولسازی در اینستاگرام
شرکت در دوره رایگان پولسازی در اینستاگرام
پیشنهاد ویژه برای شما
حدود 2 دقیقه است که شما این صفحه را می‌خوانید و احتمالا به دوره جامع نوابغ اینستاگرام علاقمند هستید. برای مصاحبه، نام و نام خانوادگی تان را به شماره 09101606262 پیامک کنید تا این تخفیف ویژه شامل حال شما شود!
فرصت را از دست ندهید!