جلسه اول: قدرت جادویی درآمد از اینترنت

خیلی خوشحالم که با ما همراه شدید و تصمیم گرفتید روشهای جدید درآمدزایی اینترنتی رو یاد بگیرید.اولین موردی که می خوام در این دوره ویدیویی به شما بگم در مورد قدرت کسب و کار اینترنتی هست و اصلا چرا کسب و کار اینترنتی یک روش بسیار قدرتمندی برای درآمدزایی آنلاینه.

اولین نکته ای که قدرت درآمد از اینترنت رو نشون میده اینه که اگر دقت کرده باشید ما انسانها داریم به سمت تنبل تر شدن بیشتر پیش می ریم. یادمه قبل ها پدر من و حتی پدران شما برای اینکه خرید میوه انجام بدن به مغازه های مختلف می رفتن و چندین ساعت وقت می ذاشتن تا خرید منزل انجام بدن اما الان خود شما هم دوست دارید سریع ترین و راحت ترین روش ممکن رو پیدا کنید تا خریدتون انجام بدید. پس این تنبل تر شدن مردم میتونه باعث بشه که کسب و کار های اینترنتی هر روز توسعه بیشتری پیدا کنن و هر روز مشاغل بیشتری در اینترنت ایجاد بشه.

دومین دلیلی که قدرت کسب و کار اینترنتی رو نشون میده این است که اینترنت به نظر من بزرگترین پاساژ دنیاس. پاساژی که هر زمان و در هر مکانی و در هر موقعیتی همیشه بازه و اصلا تایم تعطیلی نداره و این یکی از قدرت های بزرگ اینترنته. وقتی شما یک مغازه فیزیکی اجاره می کنید شما محدود به یک زمان مشخصی هستید چون نمی تونید شب ها بیدار باشید و در اونجا کسب و کار انجام بدید. محدود به یک مکان مشخصی هستید و یک سری افراد خاصی می تونن از شما خرید انجام بدن و شمارو ببینن. اما در فضای اینترنت این فرصت وجود داره که شما بیست و چهار ساعت و در هر مکانی توسط همه افرادی که در کشور ایران زندگی می کنن دیده بشید و این به نظر من یکی از بزرگترین قدرتهای کسب وکارهای اینترنتی هست.

سومین دلیل برای قدرت درآمد از اینترنت برمی گرده به اینکه ما در اینترنت ابزارهای تبلیغاتی بسیار زیادی رو به صورت کاملا رایگان در اختیار داریم. مثلا شبکه های اجتماعی مثل تلگرام، اینستاگرام و یا کانال هایی مثل آپارات. همه اینها ابزارهای تبلیغاتی هستن که به صورت کاملا رایگان در اختیار شما می گیره پس یکی از بزرگترین دغدغه های هر کسب وکاری که تبلیغات است، در اینترنت به شدت ساده تر هست.

و چهارمین و به نظر من مهمترین دلیل برای قدرت درآمد از اینترنت بر می گرده به آزادی مجازی. آزادی مجازی یعنی همون چیزی که من رو علاقه مند کرد به کسب و کار اینترنتی، یعنی شما می تونید مستقل از زمان و مکان خاصی به درآمد زایی برسید. شما اگر کسب و کار خودتون رو خوب راه اندازی کرده باشید می تونید در ساعاتی که خواب هستید درآمد داشته باشید و این است قدرت بسیار جادویی کسب و کار اینترنتی.

پنجمین نکته برای قدرت درآمد از اینترنت برمی گرده به فرصتی که ایجاد کرده، و اون کسب درآمد حتی در منزله.خیلی از افراد رو در ایران و در دنیا می شناسم که کسب و کاری بسیار پردرآمد دارن و اصلا هیچ دفتر یا شرکتی ندارن و دارن کسب و کار خودشون رو از منزل خودشون اداره می کنن و واقعا یک فرصت بسیار بزرگیه که فقط اینترنت تونسته این فرصت رو در اختیار ما قرار بده .

ششمین مورد برای قدرتمند بودن کسب و کار اینترنتی اینکه که نیاز به سرمایه اولیه به مراتب کمتری داره. شما هر کسب وکار فیزیکی که بخواید راه اندازی کنید اولین چیزی که نیاز دارید اینکه باید یک فضایی رو اجاره کنید و باید یک مبلغ رهنی بدید، یک مبلغ اجاره ای بدید. اما در کسب و کار اینترنتی در حقیقت اون مکان شما تبدیل شده به یک سایت که هزینه های به مراتب کمتری داره و حتی اگه یه کم طراحی سایت یاد بگیرید خود شما می تونید وب سایت رو برای خودتون ایجاد کنید. حتی خیلی از افراد هستن که اصلا بدون داشتن سایت فقط از طریق همون شبکه های اجتماعی که گفتم مثل اینستاگرام و تلگرام تونستن به درآمدهای خوبی برسن. پس سرمایه اولیه برای شروع به کار هم بسیار کمه.

و آخرین نکته یعنی هفتمین مورد اینکه امکان رشد کسب و کار در اینترنت به مراتب راحت تر و سریع تره. شما در فضای فیزیکی برای اینکه کسب وکارتون رشد بدید، اولا ممکنه نیاز داشته باشید که فضای مغازه یا فضای اون کسب و کارتون رو به مراتب بزرگتر کنید و در نتیجه هزینه شما به مراتب بیشتر میشه. اما در کسب وکار اینترنتی شما به راحتی می تونید باهزینه بسیار کم سایتتون رو به صورت کاملا بی نهایت گسترش بدید و این اصلا هزینه چندان زیادی نداره. روشهای تبلیغاتی بسیار زیادی در اختیار شما هست که بسیار قدرتمند تر و بهتر از روشهای تبلیغاتی فیزیکی هستن.

پس این هفت موردی که اشاره کردم نشون میده که کسب و کار اینترنتی میتونه یکی از بهترین روشهای برای درآمدزایی در قرن بیست و یک باشه. حالا می خوام به شما این توضیح رو بدم که ما الان در بهترین زمان تاریخ قرار داریم و وقتی ما ایران رو مقایسه می کنیم با کشورهای دیگه مثل کشورهای آمریکایی و اروپایی می بینیم که ما در مرحله ای هستیم به اسم مرحله گذار. یعنی مرحله ای که تازه داره کسب و کارهای اینترنتی یواش یواش زیاد و زیادتر میشه.

اجازه بدید در مورد این نموداری که دارید می بینید با هم صحبت کنیم. در این نمودار در منطقه اول مرحله ای که در حقیقت مرحله اولیه اس، یعنی مرحله ای که هشت الی ده سال پیش سایتهای مثل دی جی کالا این مرحله رو طی می کردن. موقعی که سایت دی جی کالا کسب و کارش رو شروع کرد هنوز کسی به خرید اینترنتی آشنا نبود و اکثر جوونها حتی تجربه خرید اینترنتی رو نداشتن وکار اونها بسیار سخت بود. اما در طی این سالها ما این مرحله رو طی کردیم و تقریبا الان اکثر حداقل قشر جوون خرید اینترنتی رو چندین بار تجربه کردن و انقدر براشون لذت بخش بوده که دوست دارن خرید اینترنتی رو مجدد انجام بدن و مرحله دوم که به نظر من ما الان در این مرحله قرار داریم که همون مرحله گذار یعنی بهترین مرحله برای ورود به دنیای آنلاین هست، مرحله ای که تازه اون مانع هایی که در سر راه کسب و کار اینترنتی بوده برداشته شده و مردم شناختن خرید اینترنتی رو و ما الان میتونیم این مرحله کسب و کار مناسب با خودمون رو راه اندازی کنیم و نکته بسیار خوب در این مرحله اینکه هنوز اون قدر هم کسب و کار اینترنتی شناخته نشده که رقیب های بسیار زیادی وجود داشته باشه. مرحله سه در نمودار همون طور که می بینید یک شیب بسیار زیادی داره. یعنی مرحله ای که کسب و کارهای اینترنتی بسیار زیادی ایجاد شدن و در حال رشد هستن و رقابت کردن خیلی سخته. به نظر من کشورهای آمریکایی و اروپایی الان در این مرحله قرار دارن ولی همونطور که گفتم ما الان در مرحله دو قرار داریم و ما الان در بهترین زمان تاریخ برای ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی هستیم و نکته خیلی خوب دیگه ای که وجود داره اینکه برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ما می تونیم خیلی از ایده هایی که در خارج از ایران انجام شده چون اونها چندین سال از ما جلوتر هستن و گفتم در مرحله سه هستن از اون ایده ها الگو برداری کنیم و اونهارو در ایران بومی سازی کنیم و اجرا کنیم و این فرصت بسیار عالی که ما کلی نمونه برای شروع کار داریم.

امیدوارم که شما متوجه شده باشید که چه فرصت بسیار عالی برای درآمدزایی اینترنتی وجود داره. از شما خواهش می کنم که در آخر این ویدیو نظرات خودتون، تجربیات خودتون، پیشنهاد هایی که دارید وهر چیزی که در ذهنتون وجود داره به عنوان کامنت برای ما قرار بدید تا دوستان دیگر بتونن استفاده کنن و هر سوالی که دارید می تونید با من مطرح کنید و من سعی می کنم به سوالات شما پاسخ بدم. در ویدیو بعدی می خوام طبق قولی که داده بودم هفت روش بسیار قدرتمند وهفت مدل درآمدزایی اینترنتی رو به شما معرفی کنم. پس حتما در ویدیو بعدی با من همراه باشید.

 

 

۲۵ دیدگاه برای “جلسه اول: قدرت جادویی درآمد از اینترنت

 1. محسن خادمی گفته:

  سلام خدمت جناب آقای فرجی ، استاد بنده جوانی ۲۰ ساله هستم اهل شهرری و درامد زایی از اینترنت رو یک سالی میشه که شروع کردم ولی متاسفانه در ۹ ماه گذشته درامد من ۸۸ هزارتومان بوده ، با اینکه سختی زیاد کشیدم ولی هنوز نا امید نشدم و از وقتی ویدئو های شما رو دیدم و بهتره بگم از وقتی که با کانال تلگرام و سایت شما آشنا شدم ، انرژی تازه ای در من دمیده شد و دوباره قصد دارم دستم رو روی زانوهام بگیرم و بلند بشم و شروعی دوباره توام از عالی بودن رو به همراه داشته باشم محسن خادمی هستم مردی از تبار ری .
  امیدوارم روزی لایق این باشم که شما رو از نزدیک ببینم

  • محمد میانکوه گفته:

   محسن جان فرمول میانبری نداره
   با برنامه ریزی پیش برو
   من تقریبا تو ۳ ماه گذشته بالای ۸۰۰ یورو درامدم شده.خوشحال میشم تجربیاتمو در اختیارت بزارم ۰۹۹۰۱۵۸۰۸۵۸

 2. شایان گفته:

  با عرض سلام و تشکر بابت تهیه این دوره رایگان . استاد عزیز توی ویدیو اشاره کردید به اجرای ایده های کشورهای دیکه که انجام شده و ما میتونیم در ایران بومی سازی کنیم و اجرا کنیم . ممنون میشم تعدادی ازین ایده ها که قابل اجرا و بومی سازی در ایران هست رو همراه با نحوه اجرای آنها بیان کنید

 3. سلام صبح گفته:

  در مورد کارهای حقوقی از طریق اینترنت چه کارهایی قابل انجام هست غیر از مشاوره اینترنتی که الان رایج و دارن انجام میدن

 4. سعید فراهانی گفته:

  سلام و خسته نباشید ممنونم واقعا بابت توضیحات خوب شما و همچنین سایتی که مطالب اموزنده و رایگان که در اختیار هموطنان قرار دادید. به ما کمک میکنید برای راه اندازی کسب و کاره جدید

 5. مهسا گفته:

  m.h:
  سلام به همه دستان و هم وطنان گرامی
  شرکت تبلیغات پیامکی کندو پروژه کندل رو افتتاح کرد
  در جهت افزایش کاربر های پروژه شرکت برای دریافت تبلیغات و عرضه نیاز به متقاضی داره شما نیاز به هیچ عمل فیزیکی ندارید
  و فقد بشینید در خونه و کسب درامد کنید که بنده هم بی شک در این امر کمکتون میکنم

  سوال:شما باید چه کاری رو انجام بدید؟
  کار شما دریافت sms های تبلیغاتی بر حسب علایقتون هست
  که بابت دریافت کردن هر پیامک پورسانت دریافت میکنید(کاملا رایگان)
  که بخشی از این علایق شامل:استخدام و کاریابی – حراجی ها و تخفیف ها – فرهنگی و هنری – اقساط – علمی و اموزشی – پزشکی و درمانی و….
  دوستان این پروژه تازه استارت خورده و شما از پیشگامان این انقلاب فرهنگی خواهید بود از زمان استفاده کن چون خیلی ها در اینده حسرت فرصت شما رو میخورند.
  وکاملا قانونیه..میتونین خودتون پرس وجوهم کنین

  جهت اطلاعات بیشتر و پاسخ دادن به سوالاتون فقط و فقط در (تلگرام) پاسخ گو هستم..با آیدی…kando27@

 6. m گفته:

  سلام ..جسارتا این مدل اموزشهای صرفا رویایی و در حد حرف در اینتترنت فراوانه و همه میدونیم که شغل مورد علاقه مون چیه و همه داستان ثروتمندان و …خوندیم و اطلاع داریم .درمورد ساخت و طراحی سایت و قالب و اینا هم مطلب در اینترنت فراوونه ..نیاز فعلی الگوی عملی و کاربردیه مثل همون اسنپ ..ایده هایی که بشه با هزینه و توان کم شروع کرد ..همه میدونیم اگر فایل یا ویدیو یا صوت یا اموزش یا …بکر داشته باشیم ظرفدار زیاد داره مشکلات الان در دو تا سه مورد اصلی و کلیدی خلاصه میشه ..۱ ایده ناب .حالا مموکنه یکی مترجم باشه معمار باشه نقاش باشه نویسنده باشه طبیعی که ایده ش امادهس حالا میرسیم به جذب ترافیک برای سایت ..و اگر کسی ایده ای نداره شما ایده ای ولو مورد علاقه هم نباشه معرفی کنید و راههای کاربردی و عملیاتی کردن ان را بگید ..الان دیگه همه میدونمم یه سایت باید جذاب باشه درگاه پرداخت داشته باشه مطلب و محتوای بکر و جدید داشته باشه .حالا شما چند ایده و روش راه اندازی بگید ..این کلی گویی ها در نت فراوونه ..الان دیگه همه میدونیم دنیا در زمینه کسب و کار اینترنتی کجاست و ما کجاییم ..همه میدونیم انقدر سایت قارچ گونه تو همه ایده ها و زمینه ها زیاد شده ..حالا شما بفرمایید یه ایده تکراری چجوری بازافرینی کنیم ..ایده ناب از کجا بیاریم ..ممونه ایده تکراری باشه اما با روش جدید شما بشه مجدد استفاده کرد ..اینارو فهرست کنید ..الان تو نت متجاوز از ۶۰ نوع اموزش مدل شما هست که مثلا هشت جلسه اس که هفت جلسه ش تکراریه و توضیح واضحاته و یک جلسه بدرد خوره ..مثلا بفرمایید من چجوری از ایران از چین اینترنتی خرید کنم و در امازون بفروشم ؟ مثلا چجوری از دیجی کالا بخرم و در سایتم بفروشم جوری که به صرفه باشه ..ما اینارو نیاز داریم .والا زاکر برگ و فیسبوک و اسنپ و دیجی کالا رو همه از حفظیم .مدل شما چیه ؟

  • امیر حسین فرجی گفته:

   سلام
   من هم مثل شما معتقدم اینترنت پر شده از آموزش های سطحی یا کلی گویی.
   اما ظاهرا شما کمب عجول هستید. این درس اول است و اگر شما ادامه جلسات را ببینید، من در مورد الگوریتم راه اندازی کسب و کار اینترنتی صحبت کردم و اینکه چگونه بازار هدف مناسبی را انتخاب کنیم. در جلسات بعدی متوجه خواهید شد.
   موفق باشید

 7. دست رس گفته:

  سلام
  وقت شما بخیر
  فیلم ارسالی جلسه دوم درآمد زایی اینترنتی فایلش خراب هست و باز نمیشه
  و همچنین فایل ارسالی جلسه اول و دوم راز شغل های رویایی
  ممنون میشم پیگیری کنید

 8. کامران گفته:

  استاد عزیر خیلی ممنون میشم اگه در مورد سرویس های ایمیل مارکتینگ مثلا سرویسی که خودتون استفاده میکنید هم یک مقاله منتشر بفرمایید. چون در شرایط فعلی اکثر سرویس ها مانند میلرلایت با سایت های ایرانی کار نمیکنند. تشکر از بابت مطالب عالیتون

 9. n گفته:

  ممنونم استاد عزیز من در یک شهرستان کوچک زندگی می کنم خیلی علاقه به خرید ایتر نتی ندارن لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم پوشاک مردانه دارم

 10. جابر منظری توکلی گفته:

  سلام استاد عزیز
  ممنونم بابت آموزشی که دادید امیدوارم که بتونم راهکارهای شما را اجرا کنم ویه موفقیت برسم.

 11. ناهید اسکندری گفته:

  سلام خدمت استاد عزیز ممنونم بابت اطلاعات خوبی که به ما دادید من واقعا لذت بردم و چقد خوب واضح توضیح دادید .بسیار عالی و سپاس

 12. بهروزم گفته:

  سلام استاد من تخصص یا جنسی برای فروش ندارم پیجم با مطالب جذاب در مورد بارداری فالوور و ویو داره ولی چیزی برای مشاوره یا فروش ندارم-این پیج نه هر پیجی کسی که تخصص یا کالایی برای فروش نداره چطور درآمد زایی کنه سپاسگزارم که توضیح میدید و جواب سوالم رو میدید

 13. Younes گفته:

  باسلام و احترام ممنون از راهنمایی های خوبتون بنظر من چون فرهنگ؛قوانین؛علایق؛و..مردم هر کشوری باهم فرق میکند الگو برداری کامل از کشورهای پیشرفته در حوزه اینترنت دیگه جواب نمیده بلکه این الگو برداری با تغییرات می‌تونه موفق باشه باتشکر فراوان فتحی

 14. شایان گفته:

  مثلاً از کجا بفهمیم که در آمریکا یا اروپا کدام کار زیاد طرفدار دارد و از آن الگو برداری کنیم؟

 15. محمدصحرایی گفته:

  بسیار آموزنده بود ما خودمون دارای چندین شعبه داروگیاهییه هستیم ولی بخاطر محدودیتاش دوس دارم ی فروشگاه اینترنتی راه بندازم و بی دردسر به کارم ادامه بدم

 16. سید عادل میرفلاح گفته:

  با سلام خدمت استاد گرامی جناب آقای فرجی و با تشکر از شما بابت زحمتی که کشیدید و لطفی که کردید و جلسات رایگان برای آموزش کسب و کار اینترنتی در اختیار ما گذاشتید. من خیلی لذت بردم از نحوه تدریس و مطالب ارزشمندتون.
  من خیلی به تدریس ریاضی و فیزیک و حتی ادبیات و عربی علاقه مندم. دارای دو دختر در مقطع دبیرستان هستم و خودم رفع مشکلات و مسائل درسیشون رو بعهده دارم و می شه گفت معلم خصوصیشون هستم و مشخصا وقتی درس می دم دخترهام خیلی سریعتر، راحت‌تر و عمیق تر از زمانی که دبیر درس می ده مطالب رو می فهمند و باور دارم که نحوه و ادبیات بیانم خیلی مؤثره و دوست دارم در این زمینه فعالیت کنم ولی رزومه تدریس و تحصیلاتی در این زمینه ندارم لطفا راهنمایی بفرمایید. ضمنا عرض کنم که کارمندم و ۲۱ سال سابقه دارم و به فکر شغل دوم هستم تا در موقع بازنشستگی دچار خلا نشم.

  • آکادمی فرجی گفته:

   سلام اقای میرفلاح امیدوارم همیشه موفق باشید و بتونید یک کسب و کار خوب برای خودتون داشته باشید در آینده.

 17. علی نوروزی گفته:

  سلام همین طور که فرمودید ما تو کشوری هستیم که از نظر کشورهای جهان اول از نظر تبلیغات عقب تر هستیم و من دیدم شرکتهای بزرگ برای ساخت محتوا چهقدر قوی عمل میکنن و سبک کار داره رو به انیمیشن و موشن گرافیک میره خاستم ببینم اگر ما یه قدم جلوتر باشیم نصبت به کشور خودمون بهتر دیدهه میشیم یا هم راه با سبک تبلیغات کشور خودمون جلو بریم

 18. مجید امینی گفته:

  سلام استاد گرامی جناب آقای فرجی ضمن تشکر از شما ، لینک فایل ویدیو جلسه اول دوره اشکال دارد

  • آکادمی فرجی گفته:

   سلام مجید عزیز ممنونم از شما بابت اطلاع رسانی
   الان مشکل برطرف شد، لطفا مجدد بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *