مشکلات جدید اینستاگرام و راه حل آنها را بشناسید!

اپلیکیشن اینستاگرام، یکی از بهترین و پرکاربردترین برنامه های موبایلی در ایران و در جهان است. اگر در دوره ها و کلاس های آکادمی فرجی شرکت کرده باشید، می دانید که من چقدر روی اهمیت اینستاگرام و استفاده از این برنامه تاکید می کنم. الگوریتم های اینستاگرام، دائما در حال به‌روزرسانی هستند و محیطی پویاتر و جذاب تر را برای کاربران فراهم می کنند. اگر می خواهید با تغییرات جدید الگوریتم اینستاگرام آشنا شوید، قسمت اول و قسمت دوم توضیح الگوریتم جدید اینستاگرام را در وب سایت آکادمی فرجی را مطالعه کنید و یا این مقاله که در مورد مشکلات جدید اینستاگرام است را در ادامه بخوانید.

اگر جزو کاربران فعال در اینستاگرام باشید، اخیرا با مشکلات عجیب و غریبی مواجه شده اید که تا قبل از این وجود نداشته اند. این مشکلات برای بعضی از پیج های اینستاگرامی پیش آمده است و کاربران را نگران کرده است. در این نوشته می خواهیم درباره مشکلات رایج و جدید در اینستاگرام با شما صحبت کنیم و راه حل هریک از این مشکلات را به شما توضیح دهیم.

 

مشکلات اینستاگرام جدید

شاید در گذشته از اینستاگرام استفاده می کردید و هیچ مشکلی نداشتید، اما در ورژن جدید اینستاگرام ، بسیاری از کاربران شاهد مشکلات مختلفی بوده اند. در این قسمت می خواهیم شما را با مشکلات رایج اینستاگرام جدید آشنا کنیم و از شما می خواهیم با ما همراه باشید.

مشکل شماره 1: هنگام آپلود عکس و پست گذاری، برنامه اینستاگرام شما هنگ می کند!

اولین مشکل اینستاگرام که خیلی از اوقات مشاهده می کنید که در هنگام آپلود عکس، اینستاگرام شما هنگ می کند و به شما اجازه پست گذاری را نمی دهد. این مشکل را به اصطلاح، کرش شدن یا Crash شدن نیز می گویند. در این مواقع، شما باید به بخش تنظیمات گوشی خود بروید، سپس به قسمت Applications رفته و گزینه  Manage Applications را بزنید. در لیستی که باز می شود، نام برنامه اینستاگرام را خواهید دید. حالا باید گزینه Force Stop را برای اپلیکیشن اینستاگرام لمس کنید تا برنامه اینستاگرام شما بسته شود و از حالت هنگ دربیاید.

 

مشکلات اینستاگرام جدید

 

مشکل شماره 2: شما به اکانت اینستاگرام خود لاگین نمی شوید!

یکی از رایج ترین مشکلات جدید اینستاگرام ، این است که برنامه اینستاگرام نمی تواند با سرور اصلی اینستاگرام ارتباط برقرار کند. در این زمان است که پیغام زیر را می بینید:

Sorry, we couldn’t connect to our login server. Please confirm you have an internet connection and try again in a moment

هر زمان چنین اروری را دیدید، مطمئن باشید که تبلت یا گوشی شما نمی تواند به اینستاگرام متصل شود و شما باید اتصال اینترنت خود را بررسی کنید. اگر اینترنت شما دائما قطع و وصل شود و سرعت اینترنت شما ضعیف باشد، این مشک برای اکانت شما پیش می آید و باید منتظر باشید تا این مشکل برطرف شود و در زمان دیگری برای رفتن به پیج خود تلاش کنید.

 

مشکل شماره 3: اکانت اینستاگرام شما غیرفعال یا مسدود شده است!

پیج هایی که قوانین اینستاگرام را رعایت نمی کنند، محکوم به غیرفعال شدن هستند!! غیرفعال شدن یا مسدود شدن پیج ها، یکی از مشکلات جدید اینستاگرام این است که باعث نگرانی کاربران اینستاگرامی شده است. اگر در هنگام ورود به پیج اینستاگرامی خود دچار مشکل شده اید و اثری از پیج اینستاگرامی شما وجود ندارد، باید بدانید که اکانت اینستاگرام شما مسدود شده است و دیگر به آن دسترسی نخواهید داشت! هر زمان شما قوانین اینستاگرامی را نقض کنید، اکانت شما در این شبکه اجتماعی مسدود می شود؛ پس تلاش کنید طبق اصول و قوانین اینستاگرام فعالیت کنید تا جلوی این اتفاق را بگیرید. زمانی که چنین مشکلی پیش می آید، شما باید به تیم پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بدهید تا شما را از این حالت دربیاورند.

 

مشکلات اینستاگرام جدید

 

مشکل شماره 4: تصاویر در پیج شما بارگذاری نمی شوند!

چهارمین  مشکل جدید اینستاگرام، این است که اگر زیاد اهل کار با اینستاگرام باشید، به احتمال زیاد، با مشکل بارگذاری نشدن تصاویر مواجه شده اید. در این زمان، اروری با پیغام «couldn’t refresh feed» را مشاهده خواهید کرد. زمانی که اینترنت شما کند است، شاهد چنین مشکلی خواهید بود. در بعضی از اوقات، به قدری استفاده از اینستاگرام زیاد است که سرورهای اینستاگرام نمی توانند به همه درخواست ها پاسخ دهند و هنگام بارگذاری تصاویر به مشکل برمی‌خورید. در بسیاری از اوقات، با برطرف کردن مشکل کندی یا قطعی اینترنت، این مشکل هم برطرف خواهد شد. پس نگاهی به اتصال اینترنت خود بیندازید و خیالتان را از بابت اتصال اینترنت و سرعت آن راحت کنید.

 

مشکل شماره 5: اینستاگرام شما باز نمی شود!

یکی دیگه از مشکلات جدید اینستاگرام، این است که اگر گوشی اندرویدی داشته باشید، گاهی اوقات مشاهده می کنید که اینستاگرام شما باز نمی شود و در هنگام باز شدن متوقف خواهد شد. برای رفع این مشکل، شما باید حافظه کش (Cache) و داده (Data) برنامه اینستاگرامتان را از دستگاه اندرویدی خود حذف کنید. برای حل این مشکل به بخش Applications رفته و برنامه Instagram را انتخاب کنید. در پایین همان صفحه، گزینه Clear Cache را مشاهده می کنید. وقتی Clear Cache را می زنید، تمام دیتای برنامه اینستاگرام را حذف خواهید کرد. در بسیاری از موارد، با همین کار ساده مشکل اینستاگرام شما برطرف می شود؛ اما اگر این اتفاق نیفتاد، برنامه اینستاگرامتان را به صورت کلی از موبایلتان پاک کرده و نسخه جدید اینستاگرام را دانلود و نصب کنید.

مشکلات اینستاگرام جدید

 

مشکل شماره 6: اینستاگرام، کامنت پست شما را پاک نمی کند!

یکی دیگه از مشکلات جدید اینستاگرام، این است که گاهی اوقات، بعد از انتشار یک پست، شاهد یک کامنت غیرمرتبط و چرت هستید و می خواهید آن کامنت را از زیر پست خود حذف کنید؛ اما اینستاگرام امکان پاک کردن آن کامنت خاص را به شما نمی دهد. برای این کار، شما باید به صورت دستی آن کامنت را حذف کنید و سپس به بخش حافظه Cache اینستاگرام خود بروید و حافظه کش برنامه اینستاگرام خود را پاک کنید.

 

مشکل شماره 7: زمانی که می خواهید کامنت بگذارید، اینستاگرام به شما اخطار می دهد و نمی توانید کامنت بگذارید!

یکی دیگه از مشکلات جدید اینستاگرام، این است که اگر در اینستاگرام نمی توانید کامنت بگذارید، تلاش کنید تا اپلیکیشن اینستاگرام خود را به جدیدترین نسخه آن به‌روزرسانی کنید. اگر اپلیکیشن اینستاگرام شما آپدیت شده است، به یکی از دلایل زیر قادر به کامنت گذاری نیستید:

 • در کامنت خود، بیشتر از 30 هشتگ گذاشته اید! یادتان باشد که اینستاگرام، به شما اجازه ثبت بیشتر از 30 هشتگ را نمی دهد و کامنت شامل تعداد زیادی هشتگ را ارسال نخواهد کرد.
 • کامنت شما تکراری است و زیر پست های دیگر خود هم همین کامنت را گذاشته اید.
 • بیشتر از 5 منشن را در یک کامنت گذاشته اید.
 • اینترنت شما ایراد دارد و مدام قطع و وصل می شود.

در صورت برطرف کردن مشکلات بالا، مشکل عدم ارسال کامنت های شما حل می شود.

مشکلات اینستاگرام جدید

 

مشکل شماره 8: دیگر نمی توانید پیجی را فالو (follow) کنید!

یکی دیگه از مشکلات جدید اینستاگرام، این است که افرادی که وارد اینستاگرام می شوند و در این شبکه اجتماعی حضور دارند، معمولا تعداد زیادی از افراد و پیج های دیگر را دنبال می کنند. اپلیکیشن اینستاگرام به دنبال حذف رباتها و پیج های مشکوک است و به همین دلیل، به افراد اجازه نمی دهد که تعداد زیادی از پیج های دیگر را دنبال کنند. هر زمان شما ارور «you can’t follow any more people» را مشاهده کردید، باید بدانید که اپلیکیشن اینستاگرام دیگر به شما اجازه فالو کردن پیج های دیگر را نمی دهد. اینستاگرام به شما این امکان را نمی دهد که بیش از 7500 نفر یا پیج را دنبال کنید؛ پس اگر می خواهید صفحه های جدیدی را در اینستاگرام دنبال کنید و خطای خاصی را هم مشاهده نکنید، بعضی از پیج های اینستاگرام که با آنها تعامل ندارید را آنفالو (unfollow) کنید.

 

مشکلات اینستاگرام جدید

 

مشکل شماره 9: پیج اینستاگرام شما، تحریم سایه یا Shadowban می شود!

یکی دیگه از مشکلات جدید اینستاگرام، این است که شادوبن یا Shadowban، نام یکی دیگر از مشکلاتی است که ممکن است در پیج اینستاگرام شما پیش بیاید. Shadowban نام نوعی تحریم یا جریمه در اینستاگرام است که به دلائل مختلفی پیش می آید. Shadowban (شادوبن) به تحریم سایه هم معروف است و پیج اینستاگرامی شما را به گونه ای غیرفعال می کند که محتوای پیج شما به هیچ کاربری نشان داده نشود و در قسمت Home و Explore اینستاگرام هم محتوای شما نشان داده نخواهد شد. البته اگر افراد شما را فالو کنند، می توانند محتوای شما را ببینند؛ اما دیگر افراد چنین امکانی را نخواهند داشت. دقیقا این مشکل باعث می شود که فقط سایه ای از پیج شما در اینستاگرام وجود داشته باشد. بزرگترین مشکلی که تحریم سایه یا شادوبن برای شما ایجاد می کند این است که مخاطبان اینستاگرام نمی توانند شما را پیدا کرده و فالو کنند.

علائم و نشانه های Shadowban شدن پیج اینستاگرام چیست؟

یکی از مشکلات جدید اینستاگرام این است که مشکل پیج شما را اطلاع نمی دهد  مرموزانه رفتار می کند؛ یعنی اینکه ممکن است پیج شما شادوبن شود و خودتان از این موضوع خبر نداشته باشید. از جمله نشانه های شادوبن شدن این است که تعداد لایک پست های شما کمتر می شود، تعداد کامنت های کمتری دریافت می کنید و تعداد بازدید (view) پست یا استوری شما کمتر می شود.

چگونه متوجه شوید که آیا شادوبن شده اید یا خیر؟

برای اینکه سریعتر متوجه شوید که آیا تحریم سایه یا شادوبن شده اید، یک تصویر با هشتگ خاص در اینستاگرام منتشر کنید. حالا باید از چند نفر که شما را فالو نمی کنند بخواهید که همان هشتگ را سرچ کنند. اگر افراد نتوانستند پست شما را ببینند، به این معناست که پیج شما شادوبن شده است. اگر آن افراد نتوانند پست مربوط به پیج شما را ببینند، به این معناست که شما شادوبن شده اید.

چرا پیج های اینستاگرام شادوبن می شوند؟

در اثر یکی از عوامل زیر، پیج اینستاگرامی شما گرفتار شادوبن (تحریم سایه) می شود:

 • از ربات استفاده کرده اید!

در الگوریتم جدید اینستاگرام، اگر شما از ربات اینستاگرامی استفاده کنید، اینستاگرام شما را به عنوان یک پیج اسپم و بی کیفیت شناسایی می کند و به همین دلیل، ارزش پیج شما را کمتر می کند.

 • از هشتگ های زیاد و پراستفاده در کپشن ها و پست های خود استفاده کرده اید.

بعضی از کپشن ها، بسیار استفاده می شوند و به همین دلیل است که دیگر هشتگ های عمومی و محبوب، جزو موارد نامناسب در پیج اینستاگرام محصوب می شوند و امتیاز پیج اینستاگرام شما را کاهش می دهد.

 • پیج های اینستاگرامی را بیش از حد فالو یا آنفالو کرده اید.

هر زمان که اینستاگرام حس کند که شما ربات هستید یا فعالیتهایی شبیه به ربات دارید، فعالیت شما را محدود خواهد کرد. پس اگر می خواهید پیج ایستاگرام شما Shadowban نشود، عملکرد عجیب و غریب و دور از منطق نداشته باشید؛ مثلا اگر در ساعت، بیش از 50 پیج اینستاگرام را فالو یا آنفالو می کنید، اینستاگرام شما را به عنوان ربات شناسایی می کند و احتمال شادوبن شدن شما وجود دارد.

چه کار کنید تا مشکل شادوبن پیج اینستاگرام شما حل شود؟

 1. اگر از ربات های اینستاگرامی برای افزایش تعداد فالوئرها، افزایش بازدید، افزایش تعداد کامنت و… استفاده کرده اید، هرچه سریعتر فعالیت ربات اینستاگرام را متوقف کنید و دسترسی آن را به حساب کاربری خود قطع کنید.
 2. به جای استفاده از هشتگ های عمومی و غیرمرتبط، از هشتگ های خاص، مرتبط و مناسب استفاده کنید. اگر قبلا از هشتگ های بی ربط در پست های خود استفاده کرده اید، در اسرع وقت آنها را از زیر پست ها و کپشن های خود پاک کنید.
 3. از فعالیت زیاد در اینستاگرام دوری کنید. فالو و آنفالو کردن بیش ازحد، استوری های متعدد در پیج اینستاگرام، مسابقات اینستاگرامی پی در پی و… از جمله کارهایی است که به اینستاگرام، سیگنال های بد می فرستد.
 4. قوانین اینستاگرام را به صورت دقیق مطالعه کرده و از این پس تلاش کنید که طبق قوانین اینستاگرام عمل کنید.

چه مدت طول می کشد تا پیج اینستاگرامی شما از حالت شادوبن دربیاید؟

زمان مشخصی برای رفع تحریم سایه یا شادوبن پیج اینستاگرام وجود ندارد و این موضوع ممکن است بین چند روز تا چند ماه، پیج شما را درگیر کند. در این مدت بهتر است به پیج اینستاگرام خود استراحت دهید و فعالیت سنگین انجام ندهید تا پیج شما از این حالت دربیاید.

مشکل شماره 10: پیج شما Action Block شده است.

یکی دیگه از مشکلات جدید اینستاگرام، این است که هنگامی که Action Block می شوید، پیغامی با عنوان You’re Action Blocked را مشاهده خواهید کرد و این مشکل برای فعالیت در اینستاگرام دردسرساز می شود.

چرا اینستاگرام، پیج ها را Action Block می کند؟

اینستاگرام به چند دلیل برای پیج های اینستاگرام سخت گیری می کند؛ اگر پیج شما فعالیت اسپم گونه داشته باشد، اینستاگرام به فعالیت شما حساس خواهد شد. مثلا اگر اطلاعات غیرمفید منتشر می کنید، مزاحم دیگر اکانت های اینستاگرامی می شوید و این موضوع، شما را به عنوان یک پیج فیک معرفی می کند؛ در نتیجه اینستاگرام متوجه فعالیت های نادرست شما خواهد شد و پیجتان را جریمه می کند. وقتی شما اکشن بلاک می شوید، نمی توانید پست های دیگران را لایک می کنید، کامنت بگذارید و پیج های دیگران را فالو کنید.

با این کار، شما دیگر نمی توانید فالوئر بگیرید و پست های مختلف منتشر کنید. به همین دلیل است که با Action Block کردن، جلوی فعالیت بیشتر شما را می گیرد. قسمت بد ماجرا این است که اینستاگرام، دلیل Action Block شدن شما را نشانتان نخواهد داد.

اپلیکیشن اینستاگرام، قبل از Action Block شدن، هیچ اخطاری به کاربران خود نمی دهد. به همین دلیل، یک اشتباه کوچک ممکن است فعالیت پیج اینستاگرام شما را متوقف کند. البته در این مقاله، دلائل اکشن بلاک شدن پیج های اینستاگرامی را متوجه می شوید و می توانید پیج اینستاگرامی خود را Unblock کنید.

دلائل بلاک شدن پیج های اینستاگرامی چیست؟

اگر به تازگی پیج اینستاگرام شما بلاک شده است، دلیل این اتفاق را در یکی از موارد زیر جستجو کنید:

پیج اینستاگرامی دارید؛ اما هنوز هیچ پستی در آن منتشر نکرده اید!

اگر به تازگی پیج اینستاگرام خود را راه اندازی کرده اید؛ اما هیچ پستی در آن قرار نداده اید، اینستاگرام به پیج شما شک می کند و پیج شما را یک پیج اسپم یا فیک تلقی خواهد کرد. پس برای جلوگیری از این اتفاق، چندین پست در صفحه خود منتشر کنید.. در ابتدای کار، حداقل 10 پست در پیج اینستاگرامی خود منتشر کنید. ضمنا از فعالیت ناگهانی در پیج اینستاگرامی خود بپرهیزید؛ یعنی به جای پست کردن چندین محتوا به صورت همزمان، آنها را به تدریج در پیج خود قرار دهید.

اطلاعات پیج اینستاگرامی خود را تکمیل نکرده اید. اگر هنوز اطلاعات پروفایل خود را تکمیل نکرده اید، هرچه زودتر برای این کار اقدام کنید. اگر پروفایل شما هنوز عکس کاربری ندارد، پیج اینستاگرامی شما فیک به نظر می رسد. اگر بلاک شده اید و اطلاعاتتان کامل نیست، هرچه سریعتر اطلاعات خود را تکمیل کنید تا آنبلاک (Unblock) شوید.

تعداد زیادی از افراد را منشن کرده اید!

دلیل دیگر Action Block شدن شما این است که تعداد زیادی از افراد را منشن کرده اید. یادتان باشد که در کپشنها، کامنت ها و پست های خود، پیج هایی که فالوئر شما نیستند را منشن نکنید. اگر می خواهید پیج اینستاگرامی شما ایمن بماند، از منشن کردن تعداد زیادی از پیجها خودداری کنید.

از ربات های اینستاگرامی استفاده کرده اید!

شاید شما از ربات های اینستاگرام برای لایک کردن پست هایتان، کامنت گذاشتن، فالو کردن پیج های دیگران و… استفاده کرده اید؛ در این صورت باید حواستان باشد که پیج شما بلاک نشود. درست است که ربات های اینستاگرامی برای راحتی کار شما در اینستاگرام ساخته شده اند؛ اما نباید از آنها زیاد استفاده کنید. پس اگر می خواهید در اثر استفاده از ربات، پیج شما بلاک نشود، فعالیتهای ربات را محدود کرده یا کاملا آن را متوقف کنید. مثلا ربات خود را طوری تنظیم کنید که در هر ساعت، بین 15 تا 20 پست را لایک کند. در مجموع شما باید رباتی را انتخاب کنید که فعالیت های اسپمی نداشته باشد و به صورت عادی کار کند.

به قوانین اینستاگرام توجه نکرده اید.

بی اعتنایی به قوانین اینستاگرام، دلیل دیگر بلاک شدن پیج شما است. قوانین فعالیت در اینستاگرام را به صورت دقیق مطالعه کنید تا مطمئن شوید که اقدامات شما، خلاف خط مشی آنها نیست.

چه کار کنید تا پیج شما از حالت Action Block دربیاید؟

زمانی که اینستاگرام، پیج شما را Action Block می کند، بین 3 ساعت تا 4 هفته طول می کشد تا از حالت بلاک بودن دربیاید. با استفاده از راهکارهای زیر، می توانید کاری کنید که پیج شما سریعتر برگردد:

 • یک درخواست برای رفع مشکلتان بفرستید. هر زمان پیغام Action Block شدن را مشاهده کردید، به قسمت Tell Us بروید و درباره مشکل پیش آمده برای پشتیبانهای اینستاگرام بنویسید. بعد از این کار، اینستاگرام از شما می خواهد که ایمیل خودتان را وارد کنید تا اطلاعات امنیتی شما تکمل شود. سپس از شما درخواست می کند تا عکس شخصی خودتان را بفرستید. هدف از این کارها این است که اینستاگرام مطمئن شود شما یک کاربر واقعی هستید. بعد از فرستادن عکس برای اینستاگرام، اکانت شما بعد از چند روز فعال می شود.
 • از قسمت تنظیمات اینستاگرام اقدام کنید. در پروفایل اینستاگرام خود، به بخش Options یا Settings بروید که در سمت راست و بالای صفحه شما قرار دارد. سپس پایین بیایید و دکمه Report a problem را فشار دهید. از طریق این دکمه، شما می توانید مشکلات متفاوت را گزارش دهید. دکمه Something isn’t working را فشار دهید. سپس درخواست آنبلاک شدن خود را بنویسید و در آخر، دکمه Send را فشار دهید.
 • اطلاعات بایوی پیجتان را تکمیل کنید.
 • اپلیکیشن اینستاگرام خود را مجددا نصب کنید و وارد آن شوید. یادتان باشد که قبل از این کار، از اطلاعات خود بک آپ بگیرید.
 • بهترین روش برای حل مشکل Action Block، صبور بودن است. بعد از مدتی، اینستاگرام متوجه می شود که پیج شما فیک و اسپم نیست و مشکل اکشن بلاک بودن پیج شما را برطرف خواهد کرد.

 

زمانی که گوشی اندرویدی دارید و اینستاگرام شما مشکل پیدا می کند چه کار کنید؟

اگر شما گوشی اندرویدی دارید و اپلیکیشن اینستاگرام شما مشکل پیدا می کند، باید آخرین و جدیدترین نسخه اینستاگرام را روی گوشی خود نصب کنید. اگر مشکل شما حل نشد، گوشی خود را restart کنید. بعد از روشن شدن مجدد موبایل، به احتمال زیاد آن مشکل حل می شود؛ اما اگر باز هم مشکل باقی ماند، اینستاگرام را یک بار حذف و مجددا نصب کنید.

راه حل دیگری که برای این مشکل وجود دارد این است که طبق مسیر زیر پیش بروید:

Settings > App & Notifications > Tap on Instagram > Go to Storage > Tap on Clear Storage and Clear Cache

با این کار، کل حافظه کش دستگاه شما پاک خواهد شد و مشکلات اینستاگرام برطرف خواهد شد.

 

زمانی که گوشی آیفون دارید و اینستاگرام شما مشکل پیدا می کند چه کار کنید؟

اگر گوشی آیفون دارید و اینستاگرام در تلفن شما هنگ کرده است، باید اپلیکیشن اینستاگرام خود را آپدیت کرده و نسخه به روز اینستاگرام را استفاده کنید. همچنین می توانید اپلیکیشن اینستاگرام را از روی گوشی خود حذف کرده و مجددا آن را نصب کنید.

 

اگر اپلیکیشن اینستاگرام در کامپیوتر شما به خوبی کار نمی کند چه کار کنید؟

همانطور که می دانید، از طریق کامپیوترتان نیز می توانید وارد وب سایت اینستاگرام شوید و پستها و عکسهای موجود در این شبکه اجتماعی را مشاهده کنید. اگر در هنگام رفتن به اینستاگرام از طریق کامپیوترتان مشکل دارید، وارد بخش تنظیمات مرورگر (browser settings) شوید و داده های موجود از قبیل کوکی ها و حافظه کش را پاک کنید تا مشکل شما برطرف شود.

در این نوشته با رایج ترین مشکلات اینستاگرام جدید و راه حل آنها آشنا شدید. امیدوارم با کمک مطالب این نوشته بتوانید از این مشکلات پیشگیری کنید و از فعالیت در اینستاگرام لذت ببرید.

پیشنهاد ویژه من به شما:

برای یادگیری بیشتر روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام و فروش در اینستاگرام در دوره رایگان نوابغ اینستاگرام شرکت کنید تا با فرمول من برای فروش هرچیزی در اینستاگرام آشنا بشید.

 


در خواست مشاوره تلفنی رایگان برای ثبت نام در دوره جامع نوابغ اینستاگرام


۲۲۸ دیدگاه برای “مشکلات جدید اینستاگرام و راه حل آنها را بشناسید!

 1. سجاد گفته:

  سلام ، ببخشید تو اینستا قسمت قلب شکل یا همون اکتویتی که نشون میده کی ما رو فالو یا لایک یا کامنت برامون گذاشته نشون میده دیگه برام نمیاد با این که با پیج دوستام پیجمو انفالو کردم و باز فالو کردم و تو اون قسمت فقط پبجهایه پیشنهادی نشون میده کسی بلده چطور درستش کنم

   • مهدی کیانی گفته:

    اینستاگرام من که دو ماه اصلا بازنمیشه فقط بعضی وقتا اعلان های اینستاگرام از طریق ایمیل ارسال می شود، ولی نمیتونم باز کنم اینستاگرام رو و من براش اعلان بفرستم؟دوتا پیچ امم اصلا پرید هکرشد دیسکت شدنمیدونم؟خداییش‍

   • لطیف گفته:

    سلام خسته نباشید ببخشید من امروز داخل پیجم رفتم دیدم ۱۸۰, روز تعلق شده باید چکار کنم درست بشه ؟؟؟

  • میلاد گفته:

   سلام مال منم‌همینطوری شده.نمیدونم چطوری باید درستش کنم.هنوز مال شما اینجوریه؟؟؟
   جوابم‌که نمیدن باید چیکار کنیم

   • آکادمی فرجی گفته:

    با سلام اینستاگرام رو اپدیت کنید و یک بار ار حساب کاربریتون خارج بشید و دوباره وارد حساب کاربریتون بشبد

    • ملیکا گفته:

     سلام خسته نباشین من اینستاگرامم همش انلاین میزنه
     یا تا ساعت ها پیج منو انلاین نشون میده در حالی ک تو برنامه نبودم
     جدیدا ام میگن انلاین میشی چرا سین نمیکنی و اینا و من اصلاااااا انلاین نشدم
     مثلا دو روزه انلاین نشدم دوستام میگن چهار ساعت پیش انلاین بودی
     اکتیویتی ام چک کردم واسه اون دو روز صفر بوده ولی چرا اینجوری میشه؟
     واقعا اعصابمو بهم ریخته

     • رویا گفته:

      سلام منم همین مشکل رو دارم حتی وقتی گوشیم خاموشه اینستاگرام منو آنلاین نشون می ده. بررسی کردم که کس دیگه ای استفاده نکنه از اکانتم دیدم هک نشدم واقعا نمی دونم چیکار باید کنم

   • مصطفی حبیبی گفته:

    سلام اینستاگرام من همه چیز نشون میده بجز پست های جدید ینی استوری ریلز جدید نشون میده ولی پستها روی همون قدیمیا مونده

  • سجاد گفته:

   تو قسمت تنظیمات فعالیت یا اکتویتی که میزنم باید چندتا گزینه تیک بخورن ولی هر چی تیکا رو میزنم باز تیکا خود به خود پاک میشن نه فقط اینا حتی گزینه خصوصی کردن اکانت که میزنم تا فعال بشه خود به خود خاموش میشه و میگه ( خطایی رخ داده است )

  • یاشار گفته:

   سلام‌خسته نباشید من کلا نمیدونم چرا ت صفحه ام‌ و هر جای دیگه که هست وقتی صفحه ام روشنه اون زیره صفحه یه سایه ی محو و ریزی از صفحه ی اینستاگرام هست اگه میشه کمکم کنید

  • Leyla گفته:

   سلام.
   وقتتون بخیر.
   مشکل من اینه که از وقتی آپدیت کردم (جز یمدت کوتاه) دیگه نمیتونم stories bar یا همون پیش فرض استوریا رو توی فیدم ببینم…حتی کش و دیتا رو دیلیت کردم ..لوگ اوت شدم ..اینستامو دیلیت کردم دوباره نصب کردم اما بازم همونه!
   ممنون میشم بگید چیکار باید کرد؟

   • حبیب گفته:

    سلام وقتی یه کلیپ متنی میاد .نوشته های متن و مشخصات ایدی پیج روی هم میفته و من نمیتونم متن اون کلیپ رو بخونم.چکار باید بکنم

  • فائزه پیغامی گفته:

   سلام وقت بخیر یه چن ماهیع با این که پیج من شخصی هست جلوش بستس هر از گاهی میبینم شخصی منو فالو کرده و پیج منم براش باز شده .. یهو میبینم که ناآشنایی تو پیجم هست که من نه دیدمش نه فالوش کردم ولی اینستاگرام پیجمو براش باز میکنه علتش چیه؟

 2. مصطفی گفته:

  استوری گذاشتم قبل اینکه پست بشه از گالری پاکش کردم ناقص پست شده فقط میچرخه و پست نمیشه نمیتونم اونیوی اکانت هام هم برم کلا همه چی قفل شده استوری دیگه هم نمیتونم بزارم دلت اکانت و تغییر رمز و هیچی نمیشه راه حل لطفا

 3. مرتضي گفته:

  سلام وقت بخیر من چندرقت پیجموبسته ام از اولم بسته بود اما بعداز اپدیت کردن نسخته جدیداینجوری شده اشخاصی که اجازه ی دیدن ندارندمیان پستام یا استوریامومیبینن صفحه ی اینستامم بسته است مشکل از چیه ممنون

 4. Ghayom گفته:

  سلام.. گوشی من شیائومی نوت ۷ هس تماس تصویری اینستام کار نمیکنه… میتونم تصویر فالوورام رو ببینم ولی اونا نمیتونن تصویر منو ببینن..لطفا راهنماییم کنید

 5. زهرا گفته:

  Gگگگ
  سلام.. گوشی من شیائومی نوت ۸هس تماس تصویری اینستام کار نمیکنه… میتونم تصویر فالوورام رو ببینم ولی اونا نمیتونن تصویر منو ببینن..لطفا راهنماییم کنید

 6. majid__azami گفته:

  سلام الان مدتی است اینستاگرام من تعداد بازدید(پسند)پست خودم و پست های دیگران را نشان نمیدهد .خواستم بدونم مشکل چیه .البته من یک اکانت دوم هم دارم تعداد بازدید ها را نشان میده. ولیکن اکانت اولم بازدید ها را نشان نمیدهد با تشکر

 7. علی گفته:

  سلام . شمارخدا ای که اکانتم روش بود رو گم کردم و یه خط جدید دیگه گرفتم
  الان موقع نصب کد امنیتی میخاد .
  چطور بدون کد اکانتمو لاگین کنم؟

 8. Faezeh گفته:

  سلام من وقتی میخوام یه فیلم مثلا۴۳ثانیه ای رو استوری کنم به صورت قسمت قسمت نمیاد واسم و فقط ۱۵ثانیه ی اول استوری میشه کسی میدونه چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟؟؟

 9. صبا گفته:

  سلام خسته نباشید
  من وقتی پیجم و لاگین می کنم و ارور میده میگ پارامتر نامعتبر چیکار کنم درست شه اصلا وارد پیجم نمیشه حتی نمیتونم پسورد پیجم و عوض کنم

 10. reza گفته:

  سلام.چند ماهه ورژن های جدید اینستاگرام وقتی ویدیو پخش میکنه دوباره بخوای ببینیش تکرار نمیشه و اگر وسط پخش از رو ویدیو رد بشی دوباره برگردی دیگه پخش نمیکنه دلیلش چیه؟
  با تشکر

  • banoo گفته:

   سلام چندوقته نمیتونم عکس پروفایل اینستاگرام بذارم و ارور میده حتی آیدی پیج رو هم نمیشه عوض کرد…مشکل از کجاست؟ممنون میشم کمک کنید

  • نرگس گفته:

   سلام من از وقتی اینستامو آپدیت کردم دیگه نمی تونم فیلمهای طولانیرو کامل ببینم هرچی keep watchingرو می زنم عمل نمی کنه کسی میدونه چرا؟

   • جلال گفته:

    سلام من اینستاگرام فقط تو پی وی یکی هرچی برام پیام میده برام ی متن انگلیسی میاد چی میشه کمکم کنید

 11. fatemeh گفته:

  سلام .ببخشید اینستای من استوری و پست های پیج هایی که من فالوشون نکردمو نشون میده. چیکار کنم درست شه؟؟؟

 12. عارف گفته:

  سلام اینستاگرام من استوری فالوورامو‌میبینم تموم میشه دیگه تو اون قسمت استوری ها نمیمونه که بتونم باز ببینم باید برم اسمشونوسرچ کنم تا بتونم باز ببینم.ولی واسه فالورای مشهور اینجوری نیست.اگه کسی میدونه لطفا کمک کنید

 13. Alii گفته:

  سلام.من پیج یکی ازدوستامو سرچ میکنم میزنه یافت نشد در حالی که ریپورت نکرده منو.برای اون هم وقتی منو سرچ میکنه میزنه یافت نشد مشکل از کجاس .اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

 14. m گفته:

  لطفا یکی کمکم کنه
  چرا نمیتونم اطلاعات پروفایل اینستاگراممو عوض کنم؟نه میشه بیو گذاشت..نه عکس پروفایل…حتی آیدی هم عوض نمیشه توروخدا اگه کسی میدونه بگه

 15. میثم گفته:

  سلام.اینستای من ب محض روشن کردن نت گوشی باز میشه و تبلیغات کسایی ک نمیشناسم و میکنه.اعلان اینستام و قط کردم اما باز این مشکل مونده
  ۲بار پیجم و دلیت اکانت کردم اما باز همین شد

  • مریم گفته:

   منم این مشکل و دارم
   میگن ببر فلش کن نمیخوام اینکارو بکنم
   البته گوشی من تلگرام و روبیکا رو هم باز میکرد اونارو پاک کردم و الان فقط اینستام این مشکل و داره
   بالای صفحه هم مدام به فارسی میزنه فالو کن
   و تبلیغ پیج رو میکنه

   • آیدین گفته:

    سلام.
    الان تقریبا یک هفته میشه که به محض این که نت گوشیم رو باز میکنم خود به خود و به طور خودکار یه پیج اینستاگرامی (هر دفعه پیج متفاوت و گوناگون) رو صفحه گوشیم باز میشه در حالی که اصلا ت اینستا هم نیستم. حتی اینستاگراممو هم کلا پاک کردم این دفعه از طریق مرورگر (سایت اینستا) این پیج ها برام باز میشن دیووونم کردن لطفا یه راهنمایی کنین که مشکل از چیه و یا چیکار کنم . چرا اینجوری شده؟

 16. علیرضا گفته:

  سلام وعرض ادب متاسفانه من که وارد اینستاگرام میشم بعداز وارد شدن یک دفعه از اینستاگرام خارج میشه وبه دفعات از اینستاگرام خارج میشه چندبارهم گوشی رو خاموش روشن کردم دیدم نشد ودوباره تنظیمات کارخانه رو زدم بازهم درست نشد لطفا راهنمایی بکنید فردا صبح لایو آموزشی دارم مرسی

 17. Sam گفته:

  سلام من موبایلم سامسونگه و از سری A.وقتی توش فیلم پست میکنم،فیلمی که میاد انگار سی دی خش دار گذاشتم توی دستگاه.مدام ص سفید میشه و اگه چندتا فیلم باشه،نمیشه ورقش زد.مشکلش چیه؟؟

 18. محمد گفته:

  سلام پیج بنده امروز صبح به صورت خودکار دیگه بالا نیومد یعنی پیج اومدا ولی دایرکت هامو کامل پاک کرده بود هزارتا فالورم پریده بود و فالوینگ هام هم همینطور نمیدونم چی شده اصلا انگار که پیج رو تازه زده باشما همه چیزش پریده

  • صبا گفته:

   دقیقا مشکل منم همینه تازه عکسی که میخوام استوری بذارم بصورت زوم شده میاد و همش نشون داده نمیشه.. کسی میدونه دلیلش چیه؟؟

 19. Alifarsi گفته:

  سلام من چند وقته ک نه میتونم عکس پروفایلم رو عوض کنم ک میزنه اینتزنت وصل نمیستید ک درصورتی نت دارم وصلم بعد تنظیمات استوریم کار نمیکنه فقط میزنه ارور چکارکنم لطفا راهنمایی کنید

 20. maryam گفته:

  من هم نمیتونم عکس پروفایلمو تغییر بدم. نه پست بذارم. نه استوری. ولی بلاک نشدم. کامنت میدارم. لایک میکنم. حافظه کش اینستاگرامو پاک کردم. حذف کردم دوباره نصب کردم. ولی نشد بازم

 21. Ali گفته:

  سلام
  من یه مشکل دارم اونم‌اینه‌که چند ماهی هست
  تا میخوام به پروفایل عکس‌بندازم یا مثلا تایید رومرحله رو غیر فعال کنم نمیتونم همش میگه اینترنت شما مشکل داره ولی‌اکانت رو رو گوشی یکی دیگه زدیم بازم همین مشکلو داشتیم
  یکی دیگه هم اینه که کسی‌که لایک میکنه یا کسی‌که کامنت میزاره رو نمیتونم ببینم تو بخش نوتیفیکیشن های گوشی اصلا نشون نمیده
  واقا اضطراری وضعیتم لطفا جواب بدین!

 22. عرفان گفته:

  سلام خسته نباشین من چند روزه نمیتونم پست استوری بزارم نتم مشکل نداره هر پست یا استوری که میخوام بزارم علامت تعجب میزاره

 23. بهار گفته:

  سلام
  من هر وقت می خوام پیجمو بیزینس کنم این پیام میده
  you have reached the limit for the number of businesses you can create at this time
  و پیج بیزینس نمی کنه

 24. mahdis گفته:

  مرسی از راحل های که دادید
  ولی مشکل من هیچکدوم از اینا نیس من بعد از دوسه روز که وارد پیج میشم پیج کلا بسته میشه و یه صفحه سفید میاد که مینویسه شما فعالیت غیرمعمول دارید و…
  کلمه next هم پایینش غیر فعاله هرچی می‌زنی نمی یاره. 🙁
  لطفا جواب اگه میدونید…!
  فک کنم اینستا با من لج‌ کرده. :/

 25. محمدجواد گفته:

  آقا یه موضوعیه ینی یه اخطاریه که خیلی وقبته منو درگیرکرده و واقعا منو داره میترسونه چون میترسم پیجم از دست بره….من یه پیج پرسنال اکانت دارم و کار های هنریمو توش میذارم…اما چندوقتیه این اخطار برام میاد و منو کلافه کرده….اخطار اینه: you arent eligile to use branded content tag

 26. مریم گفته:

  مدتیه اینستا تعداد پست های من رو اشتباه میزنه علتش چیه لطفا کمکم کنین. اصلا پست ندارم میزنه یک دونه.

 27. Ghazaleh گفته:

  سلام من اینیستاگرامم وقتی میخوام برم تو صفحه اصلیم که عکس هایم اونجاست کلااون صفحه رونمیاره سیاه میشه صفحه نمیدونم چیکارکنم گپشیم هم ایفون هستش

  • احسان گفته:

   سلام وای مشکل منم همینه صد بار اینستاگرامو پاک کردم و نصب کردم و یکیارم کل گوشیمو تنظیم کارخونه کردم ولی درست نشد که نشد، هر وقت وارد اینستام میشم میزنم تو گزینه آدمک که بیاد رو صفحه خودم یکهو صفحه سیاه میشه و قفل میشه، مجبور میشم کلا اینستارو ببندم، هرکی هست کمک کنه منه بدبخت حتی نمیتونم مشکلمو از تو خود اینستاگرام گزارش بدم!!! گوشیم آیفونه

 28. رضا گفته:

  سلام
  نمیتونیم آیدی قبلی بزاریم
  یه پیج داریم به آیدی gilldoria
  حالا میخوایم تغییرش بدیم بزاریم
  Gilldoria_shop
  و یه اکانت جدید بزنیم با ایدی gilldoria
  پیج جدیده نمیشه ایدی gilldoria رو بزاریم
  در صورتی که عوض کردیم و دیگه تو اون پیچ نیست

 29. فاطیما گفته:

  سلام ببخشید من پیام های گوشیم روی notification گوشیم بالا نمیاد پیام های دیگه مثل یکی لایکم کنه یا فالوم کنه میاد یهو خود به خود اینطوری شده نمیدونم مشکل چیه

 30. احسان گفته:

  سلام من کوشیم آیفون هستش و حدود یک هفته است هر وقت تو اینستاگرام میخوام برم تو صفحه اصلی خودم و گزینه ادمک رو میزنم صفحه کاملا سیاه میشه و اینستاگرام قفل میشه، مجبورم کلا اینستارو ببندم و دوباره باز کنم و کلا دیگه نمیتونم برم تو صفحه خودم

 31. حسن گفته:

  سلام
  یه مشکلی دارم ربطی به بلاک اینا نداره
  داخل اینستا نیستم یهو خودش باز میشه یه پیچ بهم نشون میده میخوام بدونم چجوری میتونم جلوشونو بگیرم

  • شادی گفته:

   من بعداز ابدیت گوشیم که ایفون هست زمان فعالیت اکثر مخاطبینم برام نشان داده نمیشه میشه راهنمایی کنید

 32. غزاله گفته:

  سلام من چند روزِ که وارد اینستا میشن اون قسمت آدمک عکس پروفایل خودم میفته چرا اینجوری شده
  چجوری درستش کنم شوهرم فک میکنه من دوتا پیج دارم

 33. وحید گفته:

  سلام چند روزه نمیتونم همه پست ها رو ببینم
  حتی از ۴۰ پستی ک خودم دارم فقط ۱۸ تا میتونم ببینم
  هر پیچی میرم پیج های قدیمیش نمیتونم ببینم
  چرا ؟

 34. زهرا گفته:

  سلام . گزینه قلب و ذخیره و شیر روی هم میفته . اپدیتشم کردم ولی فایده نداره . هیچ پست و استوری هم نمیتونم بزارم . ممنون میشم کمکم کنین

 35. وحید گفته:

  سلام مشکل پیج من اینه که هیچ تغییری در قسمت پروفایل نمیتونم بدم نه سایت اضافه کنم نه بیو تغییر بدم ایمیل هم تایید نمیشه به خود اینستا پیام دادم رفع نشده مشکل کسی میتونه کمک کنه

 36. amir گفته:

  سلام من پیج جدیدی زدم،و الان نه استوری کسی برام تو صفحه میاد نه پست کسی و هرچی صفحرو اپلود میکنم باز نمیاد و فقط خوش امدید اینستاگرام میمونه مشکلش چیه چجوری حلش کنم؟

 37. سارا گفته:

  سلام، ببخشید من میخواستم وارد اینستاگرام بشم، ایمیلم رو زدم، بعد کدی که به ایملیم فرستاده شد رو وارد کردم، یوزرنیم و پسورد هم دادم، پیجم انگار درست شد ولی همونجا صفحه سفید شد و همش مینویسه که تایید کن که ربات نیستی ولی نمیشه قبول نمیکنه، الان اون ایمیل و اون یوزرنیم استفاده شده تو اینستا ولی من ندارم پیجو، کسی میدونه چرا اینجوری شد؟ با شماره هم امتحان کردم بازم همینجوری شد

 38. سارا گفته:

  نوشته بود بین ۳۰ روز باید تایید کنی که ربات نیستی تا قبل از اینکه پیج غیرفعال بشه. میخواستم بدونم بعد ۳۰ روز من دوباره میتونم با این ایمیل و این یوزرنیم یه پیج درست کنم برا خودم؟

 39. آسمان گفته:

  سلام ببخشید یک سوال داشتم من وقتی از پیجم خارج میشم وارد پیج دیگم میشم هنوز چراغ سبز پیج قبلیم روشن میمونه تا یکساعت میخواستم بدونم چطوری میشه درستش کرد ؟؟

 40. Samira گفته:

  سلام من میخوام وارد پیچ بشم میگه رمز تایید برای ایمیل شما میاد ایمیل میاد ولی باز نمیشه ممنون میشم کمک کنید

 41. نقس گفته:

  سلام ببخشید من میخوام کسیو فالو کنم یه صفحه میاد مینویسه بعدا دوباره امتحان کنید همش میاد چیکار کنم

 42. عباس گفته:

  سلام ،گوشیمو ریست فکتوری زدم ،الان وقتی نام کاربری و پسورد را وارد میکنم با اکانت جدید و نام کاربری جدید وارد میشم ،اما با مرورگر که لاگین میشم اکانت خودم باز میشه ،مشکل از کجاست ؟

 43. Omid گفته:

  سلام من وقتی میخوام یه فیلم مثلایک دقیقه‌ای رو استوری کنم به صورت قسمت قسمت نمیاد واسم و فقط ۱۵ثانیه‌ی اول استوری میشه

 44. samira گفته:

  سلام به یه آیدی تو اینستا درخواست فالو دادم ولی فالو نکرد منو …الان حتی تو قسمت سرچ هم اون ایدی نمیاد ولی با ایدی دیگه امتحان کردم تو قسمت سرچا میاد،یعنی هنوز اون ایدی وجود داره.علتش چیه؟

 45. ایمان گفته:

  سلام به راهنمایی شما نیاز دارم
  خواستم اطلاعات کپشن پیج یکی از دوستان را بخوانم کلیک کردم یهو صفحه سفید شد مثل اینکه بخواهد وارد سایتی شود ولی بالا نیامد همزمان اینترنتمم نوسان داشت
  فکر کنم همان مشکل لاگین چون برای من همان پیام آمد که در راهنما فرمودید
  منتها قبل از مراجعه به سایت شما رفتم از طریق سایت اینستا اقدام کنم با ورود کاربری و پسوورد ولی این پیام آمد البته به انگلیسی
  >>نام کاربری که وارد کردید به یک حساب تعلق ندارد. لطفاً نام کاربری خود را بررسی کرده و دوباره امتحان کنید<<
  آیا مربوط به همین لاگین است و نوسان اینترنت؟ یا مشکل جای دیگر است؟
  آیا این همان تحت تاثیر لاگین

 46. Negaar گفته:

  من یک هفته پیش ویو استوریمو برا چند نفر هاید کردم الان که میرم تا اونا رو از لیست هاید در بیارم قسمت بالاش اون فلش بک رو نمیاره از لیست خارج میکنم و دکمه برگشت گوشی رو پایین صفحه میزنم کلا همه چی مث اول میشه فالورام از هاید خارج نمیشن راه حل بگید لطفا دیوونه شدم رسما

 47. Masum گفته:

  سلام خسته نباشید. من پیج اینستام روگوشی خودم بالانمیاد. ولی رو گوشی‌های دیگه امتحان کردم بالامیاد. روگوشی خودم میزنه خطای شبکه نامشخصی رخ داد. باید چکارکنم. توروخداراهنماییم کنید. ممنون

 48. اسماعیل گفته:

  سلام وقت بخیر.زمانی که یوزر و پس رو وارد میکنم وارد اکانت دیگری میشوم که یک پیجی است که خودم ساختم قبلا ولی وارد پیج اصلی خودم نمیشم وارد این پیجی که قبلا ساختم و هیچی‌توش ندارم.لطفا راهنماییم کنید.ممنون

 49. آوا گفته:

  موبایل من سامسونگه ولی از دیروز صبح ایموجی هاش عوض شده مثل ایموجی های موبایل های هواوی شده هر کار کردم درست نشده. اگه میشه کمک کنین

 50. Paniz گفته:

  وای من فن پیج دارم سه روزه میخوام برم اکانت خودم نمیاد در حالی ک پیجم پاک نشده با اون یکی گوشیم هم رفتم نیاورد چی کار کنم لطفا بگین لطفاا

 51. Prya گفته:

  ببخشید من توی استوریم چند نفرو هاید کردم الان هر چقد میخوام درشون بیارم از هاید، نمیشع… همه ی این روشای ریست و انجام دادم ولی نشد باز

 52. H.p گفته:

  من ی اکانتی رو سرچ زدم تو اینستا بعد کیلیر هیستوری کردم حالا با تایپ اولین کلمه دوباره اون اکانت میاد بالا حتی چندین بار پیجای مشابهش رو سرچ زدم اما اون اکانت مونده توروخدا کمکم کنید

 53. اعظم گفته:

  سلام من واسه یه پیجی پول واریز کردم وقتی اومدم ادرس بدم که خریدامو بفرسته دیگه پیجش مشکل داره یعنی میزنهه هنوز پستی وجود ندارد بلاک هم نشدم چون با پیچ خواهرم هم امتحان کردم به نظرتون پیجش چه مشکلی داره یا اینکه کلاهبرداری بوده؟

 54. Samira گفته:

  سلام .علت اینکه خودبخود ایتستا باز نیشه یه میجی نیاد رو صفحه ک اصلا فالوش نداری چیه؟مثلا تو واتساپم یهو یه پیج اینستا برام باز میشه!!!کلافم کرده ایا ویروسه؟چیکارباید بکنم

  • اسماعیل گفته:

   سلام
   چند مدتیه توی اینستا یا هر برنامه ی دیگه که هستم خود به خود پیج هایی که فالو نکردم برام بالا میاره
   خیلی کلافه ام کرده کسی میدونه چیکار باید بکنم؟؟؟؟

  • هادی گفته:

   سلام دوست عزیز منم همین مشکل رو دارم و کلافه شدم اگه راه حلش رو پیدا کردی ممنون میشم راهنماییم کنید

 55. سروش گفته:

  مشکل آپلود شدن در استوریه
  یه ویدئو که آپلود میکنم استوری مثلاً ۳۰ ثانیه یا یک دقیقه فقط ۱۵ ثانیه اول آپلود میشه بقیه اصلا آپلود نمیشه یه ۶ ماهی هست این مشکل دارم

 56. حسین گفته:

  با سلام
  جدیدأ هر پستی که در اینستاگرام میخوام بذارم هر قدر روی علامت تغییر سایز میزنم عمل نمیکنه،، مثلأ وقتی باید سایز نمایش ویدئو رو تغییر بدم، صدبار هم که روی علامت تغییر سایز بزنم هیچ تغییری نمی‌کنه،، لطف کنید منو راهنمایی کنید
  ممنونم

 57. سارا گفته:

  سلام من وقتی اینستارو باز میکنم و بعد یه چند دقیقه باهاش کار میکنم یکهو از برنامه خارج میشم چکار باید بکنم تااین مشکل رفع بشه ؟ هم گوشیمو ریست کردم ،هم حافظه دیتا و کش و پاک کردم ولی تغییری نکردهه ممنون میشم راهنماییم کنید

 58. علی گفته:

  سلام من میخوام پست هامو چک کنم توی بخش هوم که میام پایین ۴تا پست که میبینم ناگهان برنامه استوپ میشه و میپره بیرون دلیلش چیه ؟؟؟

 59. حسین گفته:

  سلام مال من امروز بروزرسانی کردم داخل همان صفحه اصلی خانه بعد دیدن ۲ کلیپ بیرون پریده و داخل فالوینگ هام و افراد فالو شده رفتم ارور داد میشه بگین تا ببینیم چی کار کنم درست بشه

 60. Omid گفته:

  سلام مشکل پیجم اینه که افراد زیادی فالو کردن پیجم رو ولی تعداد تغییری نمیکنه چطور میشه درستش کنم؟

 61. میلاد گفته:

  مال من چرا اینطوری شده اگه یک دلعه نت را روشن میکنم یکدفعه وارد اینستاگرام شده و به پیجی را نشان میده که فالو کنم یا نکم ، میشا لطفا کمکم کنید

 62. aida گفته:

  سلام من چند وقت پیش یکی از پست هام رو آرشیو کردم ولی بعدا از آرشیو خارجش کردم من ۲ تا پست دارم ولی برای کسی که فالوم نکرده تعداد پست مینویسه ۱ چرا اینجوریه؟؟ چجوری باید درستش کنم؟

 63. Leyla گفته:

  سلام
  وقتتون بخیر
  مشکلم اینه ک بعد ازینکه اینستامو آپدیت کردم، stories bar(نوار پیش فرض استوری) جز یمدت کوتاه، دیگه توی feed ام دیده نمیشه!
  لطف میکنید بفرمایید راه حلش چیه؟

 64. Ngr گفته:

  سلام
  ببخشید من دیشب اکانت جدید زدم پستم گذاشتم همون موقع
  امروز صبح که رفتم دیدم زده couldn’t refresh feed بعدش رفتم توی یه صفحه که باید عکسا رو انتخاب کنم که بفهمه ربات نیستم ولی بازم بعد اون همون پیام بالا رو زد
  کسی می‌دونه مشکل چیه؟

 65. N گفته:

  سلام ببخشید من موقع ایجاد حساب کاربری اینستا بجای ایمیل شماره تلفن وارد کردم.گوشیمو فلش کردم دوباره برنامه اینستا رو نصب کردم.ولی پسوردمو فراموش کردم.همه مراحل بازیابی رو انجام دادم برام پیامک میاد.روی لینک پیامک شده که میزنم باز وارد صفحه ی اول اینستا میشه.باید چکار کنم؟

 66. علی دبیقی گفته:

  سلام
  اکانت من هک شده و حالا که میخوام عملیات بازیابی رو انجام بدم صفحه request support برام بالا نمیاد.لطفا راهنماییم کنید

 67. امیر گفته:

  سلام تو رو خدا این مشکل منو هرکی میدونه بگه پایین اینستا من به جای اون قلبه عکس یه سبد اومده و میری توش لباس و کیف و کفش و ایناعه

 68. مسعود رضازادگان گفته:

  سلام و ادب
  من رمز اینستام فراموش کردم
  درخواست چنج پسورد میدم و لینک هم میاد
  ولی تا میزنم رو لینک وارد یکی از پیجهای دیگه ام میشه که فعاله
  لطفا راهنمایی کنید

 69. Yaser گفته:

  سلام بیزحمت میتونید بگید چرا وقای آهنگ از اینستا گرام میخوام بذارم فقط آهنگای خاری میاره آهنگای ایرانی برام نمیاره سرچم میزنم نمیاره !

 70. آتنا گفته:

  سلام ببخشید در قسمت جستجو دیگه برای من هیچ ویدئو پیشنهادی ننیاره و همه تبلیغات اینستا گرام هستش باید چیکار کنم

 71. زهره مرادی گفته:

  سلام وقت بخیر
  جدیدا مشکلی که برای انستاگرام من پیش اومد همه فیلم ها رو به صورت شطرنجی پخش میکنم

 72. Baran گفته:

  سلام پیج من چند وقته کسایی رو‌ک حتی منو فالو دارن فالو بک نداده نشون میده وقتی از انفالو یاب استفاده‌میکنم میگه باید همرو‌انفالو‌کنم چند بار اینستامو‌از اول دان کردم درست نشد،انفالو یابم عوض کردم‌اما هیچ تغییری نکرد نیشه اگه راه حلی داره کمک کنید

  • مهدی رضاپور گفته:

   آقا من اینستاگرامم بالا میاد
   ولی فقط قسمت اکسپلورش
   دایرکت پست و استوری بالا نمیاد چرا چیکار باید بکنم هیچ قسمتی کار نمیکنه جز اکسپلور

 73. حمید گفته:

  سلام ، خسته نباشید ، من پیج اینستام هیچی رو نشون نمیده ، نه اکتیویتی ، نه خانه ، نه پروفایل . نه پست هام . نمیدونم مسدود شدم یا نه ولی وقتی با اکانت دوستام میرم میتونم پست هام رو ببینم و اکانتم و همه چیز نشون داده میشه ، ولی تو اینستای خودم هیچی نیس

 74. امیر گفته:

  سلام دوستان من نزدیک دو ماهه هر ویدیویی رو تو اینستا از ۹۰ درص پیجها میخوام نگاه کنم فیلمها پرش دارن و امکان دیدنش نیس اصلا .فیلمها پارازیت میفته انگار نمیدونم چکار کنم

 75. mm گفته:

  سلام اینستا من یه مدت هستش که به کسی دایرکت میدم و بعدش پاک میکنم اما میخوام متنی رو شیر کنم تو گزینهای ارسال کنندهام میاد

 76. Ali گفته:

  من چندین وقت داخل اینستا نبودم هزار نفر منو انفالو کردن تقریبا من ۲۰۰ تاشون انفالو کردم ولی الان ک میام ورود کنم ب اینستا هیچ گونه کاری نمیتونم انجام بدم و هی این صفحه اون صفحه میشه ک داخلش سیاهه و میزنه پوشش خبری بازخوانی نمیشود

 77. راضیه گفته:

  سلام خوبید ببخشید من می‌خوام یه پستی رو ذخیره کنم هرچی میزنم ذخیره نمیشه نمی‌دونم چرا میشه بگید چیکار کنم؟؟؟ ممنون میشم

 78. Parnia گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من چند وقت پیش متوجه شدم که یکی با mac os x دوبار وارد اکانتم شده و رمزمو عوض کردم ولی الان میخوام بدونم یعنی اطلاعت شخصیم که تو اینستا بوده دست کسیه؟ یا اینکه رباط بوده برا یه سری برنامه ها؟ ممنون میشم کمک کنید

 79. banoo گفته:

  سلام وقت بخیر پیجم بعد چند انفالو که خیلیم نبود غیر فعال شدو اینکه گفت نیاز به ویدئو از چهره هستش .ویدئو روهم که دادم سابمیت رو میزنم اینستاگرام متوقف میشه نمیدونم باید چیکارکنم . میتونید راهنماییم کنید?

 80. مریم گفته:

  باسلام من هرچی میخوام پیج اینستام وصل کنم سر هرگوشی نمیشه ایا گوشی فرمت کنم حل میشه مشکلم تا اینستا وصل میکنم میگه
  coludnt refresh feed

 81. .. گفته:

  سلام من برای بالا اومدن استوری هی صفحه رو پایین می‌کشیدم بعد برام هی ارور میاد که باید فیلم بگیرم و کارایی که میگه رو انجام بدم بفرستم تا بفهمه ی فرد واقعی ام ولی متاسفانه وقتی میزنم ارسال دوباره بر میگرده روی همون صفحه و وقتی هم کلا از این صفحه خارج میشم هیچ چیزی بالا نمیاره و کل اینستا سفید و میگه ک پوشش خبری بازخوانی نمیشود

 82. Nazly گفته:

  سلام حالتون خوبه
  پیج من یه مشکلی داره باید بیرون دایرکت
  دایرکتارو بکشم بالا تا پیاما بره بعد دوباره بکشم بالا تا پیاما بیاد
  پیج قبلیمم همینجوری بود دیلیت کردم بعد کلا اینستا رو پاک کردم الان دوباره همینطوریه

 83. Hadise گفته:

  سلام ببخشید من تازگیا ک فیلم تو اینستاگرام میگیرم فقط اسلاید اول سیو میشه و بقیه اسلاید ها سیو نمیشه و ارور میده میشه بگید چیکار کنم درست شه؟؟

 84. Shahin گفته:

  سلام ،مدتی هست که در بخش home اینستاگرام من پست های افراد برام نمیاد و ارور رفرش میده ولی استوری ها میاد ،چی کارکنم

 85. شقایق گفته:

  سلام من اینستاگرامم رو بروز رسانی گردم و بعدش که وارد شدم پست هام و فالوورام بالا نیومده باید چیکار کنم .ممنون میشم کمکم کنید

 86. محسن گفته:

  قسمت Activityاینستای من فعال نمیشه اینستا رو حذف و دوباره نصب کردم ولی فایده ای نداشت قبلاً درست بود گوشیم شیائومی نوت ۸هست

 87. هانیه نوری گفته:

  سلام خسته نباشید من پیجمو پاک کرده بودم دوباره خواستم واردش شم می‌نویسه لطفاً چند دقیقه صبر کنید و سپس دوباره امتحان کنید دلیلش چیه؟

 88. زینب گفته:

  سلام. کامنتای شخص خاصی زیر پستای قدیمیم دیگه نشون داده نمیشه ولی برای پستای جدیدم نشون داده میشه درحالیکه تو پیج خودش میشه دید اون کامنتارو زیر پستام پاک نکرده.خودم و بقیه نمیتونیم کامنتاشو ببینیم به جز خودش.دلیلش چیه؟

 89. دلنیا گفته:

  سلام..قسمتی از اینستاگرام ک میخوای فلش بکشی یا دور چیزی خط بکشی کلا برام نمیاره..میشه بگین چطوری درستش کنم

 90. N گفته:

  من وقتی فیلم میگیرم فقط اون پارت اول که ۱۵ ثانیس رو میتونم سیو کنم یا بفرستم یا استوری کنم
  پارت های بعدی نه سند میشه نه سیو
  چیکار کنم؟

 91. آتنا گفته:

  سلام. منم مشگل دارم … تو قسمت هایلایت هر چیزی که به صورت فیلم یا ویدئو ۱۵ ثانیه ای میزارم بعد از دقیقا ۲ روز دیگه اجراش نمیکنه. و الانم متوجه شدم هیچ چیزی و نمی تونم ادیت کنم. لعنت به این آپدیت جدید. بچه ها تا کی اینجوری میمونه؟؟؟

 92. رامین گفته:

  سلام اکسپلور اپیج من فقط طبیعت و ساختمون نشون میده هیچ پست ایرانی نشون نمیده ممنون میشم کمکم کنید

 93. masoud گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  در قسمت جستجوی اینستاگرامم فقط عکس بالا میاد وهیچ ویدیویی بالا نمیاد دلیلش چیه؟یعنی پست های پیشنهادی ویدیو داخلشون نیست چرا!؟
  میشه کمک کنین به مشکل خوردم

 94. ابوالفضل گفته:

  سلام دوستان من چند تا اکانت دارم با هرکدومشون کداستوری یک دقیقه ای می‌زارم یکیش آپلود میشه بغیش نمیشه.کسی می‌تونه مشکلش از چیه؟

 95. رها گفته:

  سلام
  مدتی هست که نمیتونم توی اینستا استوری آپلود کنم علت و راه حلش رو میدونید؟ ممنونم میشم راهنماییم کنید

  کش پاک کردم،
  بروز رسانی کردم،
  حذف و نصب مجدد کردم،
  هم با وای فای امتحان کردم هم با دیتای گوشی،
  توقف اجباری کردم،
  از اکانتم خارج شدم و مجدد نام کاربری و پسوردمو زدم و دوباره وارد اکانتم شدم.

  اما اینا هیچ کدوم مشکل رو حل نکرد.

  کسی راه حلی سراغ داره؟

 96. الهام گفته:

  سلام من اینستا رو آپدیت مردم ولی وقتی میرم تو لایو کسی نه کامنتا رو میبینم نه میتونم کامن بذارم و تو گوشی آیفون هستش و پاکم کردم دوباره نصب کردمم نشد

 97. جواد گفته:

  سلام من توی اینستا تازگی ها هم توی تم شب وصبح اسم پیج رو نمیاره و بجاش با یکم فاصله دادن از کیبورد جای نام یک نقطه گذاشته.من هم اکانت عوض کردم،داده ها رو پاک کردم و حتی اینستا رو نصب و حذف کردم ولی درست نشده.
  دلیلش چیه؟

 98. pishva گفته:

  یکی ب من کمک کنه من وقتی میخوام یه کلیپی رو استوری کنم فقط صفحه اول آپلود میشه صفحات دیگه فقط میگه تلاش دوباره

 99. فرید رحمتی گفته:

  سلام و خسته نباشید
  صفحه اکسپلور من بروز نمیشود و وقتی هم که بروز میشه بصورت تکراریه. برنامه را یکبار حذف و نصب مجدد کردم همچنین پوشه cach برنامه هم پاک کردم اما درست نشد. مشکل اینترنت هم ندارم. اکانت های دیگران بر روی گوشی موبایل من بدون مشکل هستند و فقط اکانت من دارای مشکل است.

 100. محمدرضا گفته:

  سلام وققتون بخیر من یه پیج درست کردم هر پستی میذارم ارور میده مینویسه پست شما مناسب با خط و مشی اینستا نیست لطفا راهنمایی کنید

 101. رضا گفته:

  سلام وقت بخیر من دوتا استوری نمیتونم بذارم خیلی وقته چند ماهه اینجوریم با هر روشیم بگید امتحان کردم اینستا رو پاک کردم کچشو دستگاهو رامشو عوض کردم نشده یمدتم با وی پی ان رفتم باز نشد دو صفحه استوری بگیرم یکیشم پاک کنم باز نمیره حتمأ باید ۱۵ثانیه ببرم بذارم

 102. طاها حسینی گفته:

  سلام.عذرمیخوام سوال من این بودکه چرا وقتی ازهشتک مکان استفاده میکنم واکسپلوررومیزنم داخل اون هشتک مکان،اصلاازمکان بازدیدندارم واینکه توی یکی ازپیجای دیگم ،باهمین مکان هشتک اکسپلور،خیلی بازدیدازمکان دارم؟

 103. محمد گفته:

  سلام وقتی میخام فیلم یا عکس واسه کسی بفرستم اون فلاشه ک میزنم بیاد واسه کی میخام چیزی بفرستم مشخصات هیچ کی رو‌نمیاره
  حای اینستا پاک‌هم میکنم دوباره ۵ دقیقه خوبه بعد همونجوری میشه دلیلش چیه

 104. Nasrin گفته:

  بعد از فیلتر اینستا و قطع کردن اینترنت پیج اصلی من نه رفرش پیشه نه پست ها و پیام ها و اکسپلورش بالا میاد ولی تموم اعلان هاش میاد واسم اما اون یکی پیجم که مال کارم هیچ مشکلی نداره

 105. شاهد یوسف زاده گفته:

  سلام چرا من نمی توانم کاربر جدید اضافه کنم هی میگه بعد از چند دقیقه دوباره تلاش کنید با گوشی های دیگه هم همین طور ایا مال شما هم همین طور؟؟
  لطفا جواب دهید ممنونم

 106. فاطمه گفته:

  سلام ،خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.
  مشکل من گزینه insights پیج کاریمه
  یه مدت فعالیت داخلش نداشتم و بعد از اون شروع به فعالیت کردم،حالا هر چی روی این گزینه میزنم یه سری مراحل می خواد که هربار انجام میدم ولی نمیشه!
  دوباره که روی این گزینه میزنم باز نمیشه و همون مراحلو میاره!
  چیکار باید کرد؟

 107. پوریا گفته:

  چرا اسکرول مدت زمان ویدئوها حذف شده؟ الان ویدئوهای بلند رو چطور میشه به چند دقیقه جلوتر یا عقب تر ببریم؟ خیلی رو اعصابه لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

 108. مهسا۲۳۳ گفته:

  سلام من توی قسمت تنظیمات بالا زده ب زودی مرکز حساب ها مکان اصلی برای مدیریت اطلاعات و تنظیمات حسابتان خواهد بود(برخی از تنظیمات حساب در حال انتقال هستند) این یعنی چی اصلا نبود کسی میدونه؟

 109. علی اکبر گفته:

  قسمت تنظیمات بالا زده ب زودی مرکز حساب ها مکان اصلی برای مدیریت اطلاعات و تنظیمات حسابتان خواهد بود برخی از تنظیمات حساب در حال انتقال هستند مشکل کجاست!.؟

 110. محمدرضا گفته:

  سلام خسته نباشید کسی اینو میدونه ؟
  (برخی از تنظیمات حساب در حال انتقال هستند)
  تو قسمت تنظیمات اینستا نوشته این مشکلش چیه ؟

 111. مریم گفته:

  سلام
  لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه مشکل من برطرف بشه!
  من دوماه قبل گوشیمو عوض کردم و بعد نصب اینستاگرام دیگه نتونستم وارد اکانتم بشم! پسورد رو یادم نیس ، با استفاده از شماره موبایل وارد میشم اما بعد وارد کردن کد تأیید وقتی میزنه رمز جدید رو وارد کنید بعد خطای ” پارامتر نامعتبر ” میزنه واسم و نمیتونم وارد بشم!!!
  با استفاده از شناسایی چهره هم امتحان کردم ولی موفق نشدم؛ تو نت که سرچ کردم گفته بودن بخاطر فیلترینگ این مشکل ایجاد شده!
  حالا کسی میدونه واسه رفع این مشکل چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

  • سمیرا گفته:

   سلام وقتتون بخیر ببخشید اینستای من امروزی مشکلی پیش اومده لطفاً راهنمایی کنید ب پیچم نمیتونم وارد بشم میگه ب ما کمک مطمئن شویم ک خودتان هستید چطوری حلش کنم پیچم کاری امروز حتما باید استوری بزارم چطوری حلش کنم کمکم کنید ممنون

 112. الهه حشمت گفته:

  سلام خسته نباشید من اینستا اپدیت کردم ولی الان میخام فیلم یا عکس دانلود کنم قسمت کپی نیست نمیشه دیگه

 113. اميرحسين گفته:

  سلام دوستان خسته نباشید
  بنده شخصی رو فالو دارم اما چندین روز که فالوور و فالوویینگ اون شخص رو به هیچ پیجی نشون نمیده و تو فالور های پیج من و بقیه هم نیست اما فالو داریم‌ش چون موقع دیدن از پیج بقیه زده که اونم فالو کرده و میشه بهش دایرکت داد ولی پیجش اینجوری شده دلیلش چیه؟

 114. hamidreza inanloo گفته:

  سلام من ی اکانت جدید زدم و اکانت یک نفرو سرچ کردم ولی پیدا نمیکنه و با ی اکانت دیگه اون پیج رو پیدا میکنه .چرا با پیج جدیدم اونو پیدا نمیکنه پس

 115. رامین گفته:

  سلام ببخشید من با گوشی اندوریدم تو‌ایستا راحت میتونم برم‌ و کار بکنم ولی با ایفونم نمیشه ارور میزنه و میگه page isnt avaliable right now
  و هیچ رقمه نمیاره صفحه اینستاگرامم تو ایفون
  یهو اینجوری شد داشت کار میکرد یهو دیگه زد نت نداری و پاک کردم‌ و دوباره نصب کردم‌و اینجوری شد
  ولی تو اندرویدم راحت بالا میاد اینستام
  خیلی رو عصابه چیکار باید بکنم؟

 116. پریسا گفته:

  سلام چرا نمیتونم ت اینستا استوریامو ک گرفتم ت گالری سیو کنم مثلاً فقط عکس سیو میشه ولی فیلما نه با اینک ذخیره کردم بازم نمیشه

 117. پارسا گفته:

  من قبلا یه اکانت اینستاگرام داشتم که به یه سری دلایل اینستاگرام رو حذف کردم، حالا بعدش که نصب کردم نمیتونم وارد اون اکانت بشم، پسوردشم یادم رفته، بعد که یه اکانت جدید زدم نمیتونم پست و استوری بزارم هر وقت میخوام پست و استوری بزارم از برنامه خارج میشه یا صفحه ی گوشی سفید میشه، لطفا کمکم کنید، اگه میشه تو اینستاگرام به ۳۷۳parsa8699 پیام بدید اونجا مشکلشو بگید

 118. مهسا گفته:

  سلام من امروز متوجه شدم توی اکانت اصلیم وقتی کسی منو بلاک می‌کنه بصورت خودکار توی باقی اکانتام که میرم هم اون شخص نیست ینی انگار وقتی ی اکانتمو بلاک کنه کل اکانتامو بلاک کرده با دوست امتحان کردیم باز این اتفاق افتاد کسی می‌دونه چرا لطفاً راهنماییم کنه ممنون

 119. علی گفته:

  سلام اینستای من روی تعداد فالوینگ ۷۵۰۰قفل کرده وبا اینکه از فالوینگهام حذف میکنم اصلا کم نمیشه و اجازه نمیده کس دیگه ای رو فالو کنم،ممنون میشم راهنمایی کنید

  • میلاد گفته:

   منم اینجوری شدم دلیلش چیه…
   فالوور هام روی یک عدد مونده هرچی اضافه یا کم میکنم دوباره همون عدد میشه

 120. ماوا گفته:

  سلام من چن روزی میشه ک نمیتونم با افراد اینستا تعامل برقرار کنم پستم نمیتونم بزارم چون کپشن رو برام نمیاره بالا کامنت هم نمیتونم بزارم چیکار کنم؟ اکشن بلاک شدم؟ فالو هم نمیتونم بکنم

 121. M گفته:

  سلام من تازگی نمیدونم چرا بعضی از استوری های فالوورام میاد بعضی ها اصلا رو صفحه اصلی نمیاد باید برم از لیست فالورا نگا کنم استوری رو
  ممنون

 122. مهدیه گفته:

  سلام من تازگی نمیدونم چرا بعضی استوری های فالوورام میاد رو صفحه بعضی ها اصلا رو صفحه اصلی نمیاد باید برم از لیست فالورا نگاه کنم استوری رو؟؟؟

 123. مسعود گفته:

  سلام من تازگی نمیدونم چرا بعضی استوری های اینیستا رو صفحه اصلی نمیاد باید برم از لیست فالورا نگا کنم استوری رو

 124. مهدیه گفته:

  سلام من تازگی نمیدونم چرا بعضی استوری های اینیستا رو صفحه اصلی نمیاد باید برم از لیست فالورا نگا کنم استوری رو

 125. محیا گفته:

  سلام
  وقتی وارد پیج یکی از فالورهام میشم روی فالوینگ ها یا فالور هاش که میزنم مینویسه not user found و نشون نمیده که چه کسایی رو فالو کرده علتش چیه ؟باگ خود اینستاگرامه و آیا رفع میشه یا همیشگیه ؟ (ولی پست هاشو میتونم ببینم)

 126. عباس گفته:

  سلام خسته نباشید و ممنون از کمک های که میکنین. من مشکلم نیومدن گزینه موزیک تو اینستاگرام هستش و آخه همه روش هارو انجام دادم و حتی الان دارم سیستم اصلی گوشیم بروزرسانی میکنم ، میخواستم بدونم راه حل دگ بجز اینایی که همه تو مرورگر هامیگن ، وجود داره؟
  متنی که برای برای گزارش مشکل با تیم پشتیبانی اینستاگرام ، میگن هرچی بهتر و قویتر و واضحتر باشه بهتره. میخواستم بدونم از شما اون متن یا راه حل بهتری نمیتونم درخواست و دریافت کنم؟

 127. پریسا گفته:

  سلام پیج من دقیقا همین جور شده ک دیگه ب غیر دنبال کنندگان نشون داد نمیش تورخدا کمکم کنید فعالیتم و خیلی کم کردم ولی از کجا بفهمم تا کی اینجوری اصلا درست میش؟

 128. Farid0991 گفته:

  سلام من اینستاگرام را بروز رسانی کردم استوری خودم فقط اون بالاست استوری فالوورام نیست فقط استوری خودمه لطفاً راهنمایی کنید
  طور درستش کنم

 129. Farid0991 گفته:

  باسلام من اینستاگرام را بروز رسانی کردم استوری خودم فقط اون بالاست استوری فالوورام نیست فقط استوری خودمه لطفاً راهنمایی بفرمایید تا مشکلم حل بشه ممنون

 130. فرزادمحمدی گفته:

  سلام چرا من نمیتونم برای یه پیج واسه اولین بار عکس ارسال کنم درحالی که قبلا این مشکل رو نداتم

 131. محمد گفته:

  درود، اینستاگرام من یک هفته اس پست ها را آپدیت نمی کند. ولی استوری ها مشکل ندارند و بروز می شوند. علتش چیه، چیکار باید بکنم؟ ممکنه راهنمایی کنید. سپاس

 132. علیرضا گفته:

  سلام من نمیتونم شماره و ایمیل پیجمو عوض کنم یا حتی حذف کنم شمارمو یا اینکه عوض کنم اول اینکه کد فعالسازی میاد و مینویسه عوض شد اما پس از برگشت به صفحه قبل دوباره همون شماره رو میاره دلیلش چیه چیکار باید بکنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

 133. نبیلا گفته:

  پستهای اینستاگرامم اصلا در قسمت شیر هیچ عددی مشاهده نمیشه در حالیکه خیلی از دوستانم پستهایم را به اشتراک میگذارند. نمی‌دانم مشکل در کجاست فقط یک پستم اینجور نیست تمام پستهایم به این مشکل را دارد. لطفاً راهنمایی کنید که مشکلم حل شود ممنون از شما

 134. ندا گفته:

  از اینستا خارج شدم کلیر دیتا کردم حتی پاک کردم دوباره نصب کردم .وقتی اینستا باز میکنم همه اکانت ها رو میاره برای لاگین چرا؟یعنی تو صفحه اول نمایششون میده. حتی یکبار دونه دونه ریمو پروفایل زدم باز تو لیست نشون میده. دیوانه شدم به خدا. دیگه حذف و نصب فقط باید صفحه لاگین بیاره . این نمایش پروفایل هم رو خود صفحه اول اینستا رسمی هست ها نه که مثلا با برنامه های اتو کامپلت نمایش بده دردم دوا کن..

 135. فاطمه گفته:

  سلام .بعضی ازعلامت های پیج اینستاگرامم سیاه شدن کسی میدونه مشکل چیه راهنمایی کنه .مثلا همون علامت مثبت استوری.علامت فالوکردن کلی بگم همه علامت های پیجم سیاه شدن.البته صفحه پیجم سیاه نشده فقط همین علامت هایی که اشاره کردم.ممنون میشم بگید چکارکنم؟؟؟

 136. محمد روزدار گفته:

  باسلام الان ۳ماه است که بااینکه رمزونام کاربری اینستاگرام درست است بازم نمیتوانم وارد حسابم بشم وپیام میاد که دستگاه شناخته نشد بادستگاهی که قبلا وارد شده اید وارد شوید وحتی گذرواژه را فراموش کرده ام راهم میزنم ایمیلی که نمایش داده میشه ایمیل من نیست اصلا شبیه هیچ ایمیلی نیست ممنون میشم اگه کسی این مشکل راداره راهنماییم کنه

 137. نیما گفته:

  سلام روز خوش
  اینستای من یمدتی میشه همه‌ی استوری‌ها وبعضی پست‌ها رو غیر طبیعی بززگ نشون میده طوری که نمیبینم استوری کی چیه
  انگار زوم شده روی عکس‌ها نمیدونم چیکار کنم هرجا بردم نشون دادم هرچی پاکش کردم و دوباره دانلودش کردم بازم مشکلش حل نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *