تفسیر نمره‌ی آزمون شما

سلام به شما دوست عزیز
و تبریک بابت اینکه تا این حد برای رشد و پیشرفت جدی هستی،

هدف این آزمون آنلاین این بود که نگاه عمیق‌تری به خودت و مسیری که در زندگی و شغل در حال طی کردن هستی داشته باشی تا درنهایت بتوانی از پتانسیل‌های درونی‌ات بیشتر استفاده کنی و در نتیجه در جهان اطرافت تاثیر‌گذارتر باشی و قطعا درآمد بیشتری هم داشته باشی. دوست دارم تصور کنی، اگر همه مردم این دیدگاه را داشته باشند، چقدر دنیای زیباتری خواهیم داشت…

اگر واقعا دنبال تغییر در زندگی و شغلت هستی، مطمئن باش که جای درستی هستی، چون من قصد دارم در اینجا  نتیجه‌ی آزمون آنلاینی که شرکت کردی را برایت تفسیر کنم و در نهایت چند راهکار عالی در جهت رشد فردی و شغلی و رسیدن به درآمد بالاتر ارائه دهم. فقط ازت خواهش می‌کنم که به تفسیری که ارائه می‌شود، عمیقا تفکر کنی و پیشنهادهایی که داده می‌شود را جدی بگیری. چون جدیت و پشتکار مهم‌ترین شرط هر تغییر و پیشرفتی هست.

جمله‌ای از جیم ران که نگاهم به زندگی و شغل را تغییر داد!

تفسیر نمره‌ی آزمون شما:

♦ نمره 76-100: در مسیر کمال

واقعا بهت تبریک می‌گم چون درصد بسیار کمی از جامعه در این محدوده قرار دارند. این نمره بالای شما نشان دهنده این است که شما هم اکنون در مسیر زیبای رشد و عالی بودن در حرکت هستی. البته حتما قبول داری که مسیر رشد و پیشرفت هیچ انتهایی ندارد و ما باید همواره در حال رشد باشیم. توصیه اختصاصی من به شما برای افزایش پتانسیل درآمدزایی خود و رسیدن به رضایت بیشتر شغلی، شرکت در دو دوره آموزشی رایگان من با عنوان “رازهای شغل رویایی” و “روش های درآمدزایی اینترنتی” هست. برای شرکت در این دوره‌ها کافیه به پایین همین صفحه بری. با کمک این دوره ها تو می‌تونی در حالت بهتری به جامعه خدمت کنی و درنتیجه درآمد بیشتری هم کسب کنی. به نظر من شما می‌توانید الهام بخش بقیه باشید و به افراد دیگه کمک کنید تا آن‌ها هم مسیر رشد خود را آغاز کنند. شاید این باید رسالت جدید شما باشد! توصیه می‌کنم حتما دو دوره‌ی رایگانی که معرفی کردم را با دقت گوش کنی و همینطور به پیشرفت ادامه بدی تا دنیا رو به جایی بهتر برای زندگی تبدیل کنی.

♦ نمره 51-75: در مسیر رشد

شما نمره خوبی کسب کرده اید و این نشان دهنده‌ی این است که هنوز در جایگاه خوبی قرار داری اما هنوز فرصت داری تا با یادگیری روش‌های جدید و کارامدتر از پتانسیل‌ها و توانمندی‌های خودت بیشتر استفاده کنی و ارتقاء شغلی و درآمدی داشته باشی. به نظر من وظیفه‌ی مهم شما در این جایگاه این است که به جایگاه فعلی راضی نباشی و دنبال پیشرفت بیشتر باشید چرا که در اینصورت بهتر می‌تونی به اطرافیانت خدمت کنی و خودت هم درآمد بالاتری داشته باشی.  توصیه اختصاصی من به شما این است که ابتدا شرکت در دو دوره آموزشی رایگان من با عنوان “رازهای شغل رویایی” و “روش های درآمدزایی اینترنتی” هست. برای شرکت در این دوره‌ها کافیه به پایین همین صفحه بری.

♦ نمره 26-50: هشدار!

اوضاع خیلی خوب به نظر نمی‌آید و تغییر برای شما ضروری به نظر می‌آید. به نظر من شما در این مرحله بیشتر از همه نیاز داری تا خودت، علایقت، نقاط قوت و توانمندی‌هات را بشناسی و شغلی که واقعا عاشقش هستی و می تونی در آن خیلی بهتر عمل کنی و در نتیجه به درآمد بالاتر برسی را پیدا کنی. شاید هم شغلت را الان دوست داری، ولی از درآمدت راضی نیستی و دنبال ارتقاء شغلی و رسیدن به درآمدهای بالاتر هستی. در هر دو حالت برای شما یه پیشنهاد اختصاصی دارم. دوره آموزشی رایگان من با عنوان “رازهای شغل رویایی” دقیقا به همین منظور ساخته شده و مطمئنم اگه با دقت به تمام جلسات آن گوش کنی و عمل کنی می‌تونی پتانسیل درآمدی خودت را ارتقاء بدی. بعد از دیدن این دوره، مرحله بعدی شما می‌تونه دوره‌ی آموزشی رایگان من با عنوان “روش‌های درآمدزایی اینترنتی” باشه تا بتوانی از قدرت اینترنت هم برای افزایش درآمد خودت استفاده کنی. برای شرکت در این دوره‌ها کافیه به پایین همین صفحه بری.

♦ نمره 0-25: خطر سقوط!

راستش را بخواهی باید بگم که شما خیلی از زندگی رویایی خود دور هستی. یعنی در کمترین حالت ممکن از پتانسیل‌های درونی خود استفاده می‌کنی. وقتشه که تصمیم جدی برای آزاد کردن قدرت درونی و استفاده بیشتر از توامندی هات بگیری. البته اصلا جای نگرانی نیست، چون الان اینجا هستی و من با تمام وجود بهت کمک می کنم. پیشنهاد ویژه من به شما برای شروع مسیر تغییر و رشد، شرکت در دوره آموزشی رایگان من با عنوان “پازل موفقیت فردی” هست. در این دوره ویدئویی، اصول مهم رشد فردی و برنامه ریزی برای رسیدن به موفقیت گفته شده است. شاید وسوسه بشی و بخوای سریعتر بری سراغ دوره‌های دیگه من، اما به توصیه من عمل کن و ابتدا دوره‌ی “پازل موفقیت فردی”  را با دقت و تفکر عمیق ببین و بعد از آن برو سراغ دو دوره رایگان دیگه من یعنی”رازهای شغل رویایی” و “روش های درآمدزایی اینترنتی“. برای شرکت در این دوره‌ها کافیه به پایین همین صفحه بری.

درپایان باید بگم که می‌دونم شما احتمالا از شرایط فعلیت راضی نیستی و به خاطر همین هم الان اینجا هستی. اما دوست دارم بدونی که اولین شرط تغییر دقیقا همینه (ناراضی بودن از شرایط کنونی)! پس این ناراضی بودن می‌تونه یک هدیه باشه که می‌خواد شما را به سطح بالاتری از شغل و زندگی ببره. پس تنها کاری که باید بکنی اینه که برای این تغییر وقت بذاری و دوره های رایگانی که به شما توصیه کردم را با دقت و تفکر عمیق ببینی و بعد وارد عمل بشی. اصلا هم لازم نیست که الان کار فعلیت را رها کنی و بخوای یکدفعه همه چیز را تغییر بدی. این روش معمولا با شکست مواجه می‌شه. فقط کافیه از امروز مثلا روزی 2 ساعت یا 1 ساعت برای آموزش و تفکر در راستای تغییر وقت بذاری. راستی، شعار ما در آکادمی فرجی اینه: “خوب نباشیم، عالی باشیم”.

پیشنهاد ویژه من برای شما:

روش‌های مختلف درآمدزایی از اینترنت

رازهای رسیدن به شغل رویایی و پردرآمد

4 گام کلیدی برای رسیدن به موفقیت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

فقط یک کلیک تا دانلود 7 درس صوتی فاصله دارید.
اطلاعات شما نزد ما محفوظ است.
لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید
ثبت نام در وبینار رایگان
ثبت نام دوره رایگان روش‌های درآمدزایی اینترنتی
ثبت نام در دوره رایگان رازهای شغل رویایی
ثبت نام دوره رایگان پازل موفقیت فردی
ثبت نام دوره رایگان ثروتمندان جدید
شرکت در دوره رایگان نوابغ اینستاگرام
ثبت نام دوره رایگان ثروتمندان جدید
لیست انتظار دوره یکساله ثروتمندان جدید
شرکت در دوره رایگان پولسازی در اینستاگرام
شرکت در دوره رایگان پولسازی در اینستاگرام
پیشنهاد ویژه برای شما
حدود 2 دقیقه است که شما این صفحه را می‌خوانید و احتمالا به دوره جامع نوابغ اینستاگرام علاقمند هستید. برای مصاحبه، نام و نام خانوادگی تان را به شماره 09101606262 پیامک کنید تا این تخفیف ویژه شامل حال شما شود!
فرصت را از دست ندهید!
شرکت در دوره رایگان نوابغ اینستاگرام
شرکت در دوره رایگان پولسازی در اینستاگرام